Atlanta’nın 15. Sezonunun Gerçek Ev Hanımları Sloganları Açıklandı


Bunlar Atlanta’nın Gerçek Ev Hanımları sloganlar sizi şeftali gibi keskin hissettirecek.

18 Mayıs’ta Bravo, dizinin en sevdiğimiz Georgia şeftalilerinden arsız tek satırlıklarla dolu 15. sezon açılış kredilerini yayınladı.

Hanımlardan birkaçı geçen sezonun dramasıyla dalga geçiyor. Örneğin, Kandi Burruss ile destansı mücadelesine gönderme yapıyor. Marlo Hampton Geçen yıl Marlo, sadece Atlanta’da yerel olarak ünlü olduğunu iddia ederek hit yapımcıyı küçümsedi. Bu sırada, Shereé Whitfield Shereé giyim serisini (ve arızalı web sitesini) çevreleyen tartışmaların ardından geri döndü.

Drew Sidora8 yıllık eşinden boşandığını açıklayan Ralph Pittman Mart ayında, geçmişteki ve şimdiki ilişki sorunlarına dair ipuçları verirken Sanya Richards-Ross Pist yıldızı geçmişine başını sallıyor.

Ve 14. sezonda Marlo’nun iki yeğeninin koruyucusu olurken geçici olarak yolda bir tümseğe çarptığını gördükten sonra, görünüşe göre aile hayatı bir kez daha yoluna girdi ve sloganına göre daha mutlu bir yerde.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374807/lessigreaterthe-real-housewives-of-atlantalessigreater-s-season-15-taglines-revealed?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir