Atiana De La Hoya, Travis Barker’ın Hastaneye Yatırılmasının Ardından Hayranlarına Seslendi


Atiana De La Hoya’nın fotoğrafı. tüm küçük şeyleri takdir etmektir.

üvey babasından sonra Travis Barker pankreatit nedeniyle hastaneye kaldırıldığı bildirildi, 23 yaşındaki onu yanına aldı Instagram Hikayesi takipçilerine destekleri için teşekkür etmek için.

29 Haziran’da “Şu anda yollanan sevgi ve duaların dökülmesi için teşekkür ederim” diye yazdı. “Duyulur, hissedilir ve takdir edilir. Xx”

Göre TMZaileye bağlı birden fazla kaynağa atıfta bulunarak, yanıp sönme-182 davulcu 28 Haziran’da Los Angeles’taki Cedars-Sinai Tıp Merkezi’ne, doktorların yakın zamanda yapılan bir kolonoskopi tarafından tetiklendiğine inandıkları karın ağrısına neden olan pankreas iltihabıyla götürüldü.

Atiana—Travis’in eski kızı shanna moakler ve Oscar De La Hoya’nın fotoğrafı.– rock’çının sağlık durumu hakkında konuşan tek aile değildi. Onun kızı Alabama Barker Bir gün önce Instagram’a gitti ve hayranlara “Lütfen dualarınızı gönderin” diye sordu. Kısa bir süre sonra, 16 yaşındaki çocuk, babasının elini hastane yatağının yanından tutarken çekilmiş bir fotoğrafını da paylaştı. O zamandan beri silinen gönderiye, iki kırık kalp emojisi ekleyerek “Lütfen bir dua edin” yazdı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336330/travis-barker-s-stepdaughter-atiana-de-la-hoya-addresses-fans-after-his-hospitalization?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir