Astronot Buzz Aldrin, 93. Doğum Gününde Anca Faur ile Evlendi


Buzz Aldrin ayın üzerinde görünüyor.

Emekli astronot, 93. yaş gününde yeniden evlenerek çaldı.

Buzz, “93. doğum günümde ve aynı zamanda Living Legends of Aviation tarafından onurlandırılacağım gün” diye yazdı. Twitter 20 Ocak“Uzun zamandır aşkım olduğunu duyurmaktan memnuniyet duyuyorum Dr. Anca Faur & Düğümü bağladım.”

Görev komutanını takip eden 1969 Apollo 11 uzay uçuşunun Lunar Module Eagle pilotu Neil Armstrong Ay’a ayak basan ikinci insan olduklarını belirten Los Angeles’ta “küçük bir özel törenle” evlendiklerini sözlerine ekledi. Buzz, karı koca olarak yeni statüleri söz konusu olduğunda, kendisinin ve Anca’nın “kaçan gençler kadar heyecanlı olduklarını” kaydetti.

Buzz ayrıca özel günlerinden gelin ve damadın birlikte gülümserken çekilmiş bir enstantanesi ve bir bankta otururken çekilmiş bir fotoğrafı da dahil olmak üzere bazı fotoğraflar paylaştı. Bu vesileyle Buzz, papyonlu ve metalik çizmeli siyah bir takım elbise giyerken, Anca payetlerle süslenmiş uzun kollu bir elbise giydi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362256/astronaut-buzz-aldrin-marries-anca-faur-on-his-93rd-birthday?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir