Astrolog Susan Miller, Bu İşaretlerin Baharatlı Bir V Günü Geçireceğini Açıkladı


Aşk Tanrısının okları Sevgililer Günü’nde size doğru uçacak mı?

Astroloğa sorduğumuza inansan iyi edersin Susan Miller 14 Şubat’ta hangi burçlar ekstra baharatlı bir tatil geçirecek. Ama size tatlı sözler fısıldamadan önce, Astroloji Bölgesi kurucu, gezegenlerin Sevgililer Günü haftasında nasıl hizalanacağını bilmenin neden önemli olduğunu açıkladı.

“Neyin geleceğini bilmeni istiyorum,” dedi Susan, E! Özel bir röportajda haberler. “Satürn güneş kavuşumu olabilecek en zor açılardan biridir. O hafta olur ve her şeyi etkiler.”

Genellikle insanların temkinli, analitik ve çevrelerindeki düzen ile ilgili oldukları bir zaman olan Satürn güneş kavuşumu 16 Şubat’ta gerçekleşir. Ancak bu zamanlamaya rağmen Susan, dört gözle bekleyecek çok şey olduğunu kaydetti.

“Bu geçici bir durum” diye hatırlattı. Bu yüzden aşk gününde yaşamaktan çekinmeyin. “Kendinize çiçek göndermek, arkadaşlarınızla dışarı çıkmak veya kendinizi şımartmak sorun değil. Muhtemelen evde kalmamak daha iyidir.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364085/valentine-s-day-will-be-extra-spicy-for-these-zodiac-signs-according-to-astrologer-susan-miller?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir