ASOS İndirim ve Satış Fırsatları: UGG, Ücretsiz Kişiler ve Daha Fazlasında %86’ya Varan Tasarruf


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. Bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız, E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Asos’ta alışveriş yapmakla ilgili sevilecek çok şey var. Birincisi, hızlı gönderiyorlar ve hatta yılda 19 $ karşılığında sınırsız ekspres, standart nakliye ve mümkün olduğunda ertesi gün teslimat alabileceğiniz bir Premier Teslimat Hizmeti sunuyorlar. Perakendeci, kendi hatlarına ek olarak, bir ton en iyi güzellik ve moda markasına da sahiptir. Sadece bu da değil, inanılmaz indirim bölümünde modaya uygun stiller için oldukça ucuz fırsatlar elde edebilirsiniz. Aslında, Asos zaten alışveriş yapmak için gidilecek sitelerden biri değilse, onları rotasyonunuza eklemenizi sağlayacak büyük bir indirimimiz var.

Şu anda, Asos bir büyük yaz outlet satışı Zaten indirimli fiyatlara sahip stillerde ekstra %20 indirim elde edebileceğiniz yer. Bazı ürünler şimdiden %70 indirimle satışta, bu nedenle sevdiğiniz ürünlerde inanılmaz düşük fiyatlar bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, kasada LOOKS kablosunu girmek.

Yaz outlet indirimine ek olarak, Asos’un satış bölümü kendisinde %86’ya varan derin indirimler var. sevimli bulduk 43 dolarlık mercan hırka sadece 6 dolara! En sevdiğiniz markalardan bazılarının satış bölümünde 58.000’den fazla ürün var. Özgür insanlar, Abercrombie & Fitchve ugg birkaç isim. İndirimdeki bu kadar çok ürünle, sevdiğiniz markaları veya bütçenize uygun fiyatları filtrelemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Bugün Asos’ta puan kazanabileceğiniz favori fırsatlarımızdan ve stillerimizden bazılarını bir araya getirdik. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341069/asos-sale-outlet-summer-deals-score-up-to-86-off-abercrombie-fitch-ugg-free-people-more?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir