Aslan Sezonu Burç Yorumu ve Aslan İçin Onları Parlatacak Doğum Günü Hediyeleri


E! alımlardan komisyon alır. Öne çıkan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. Bu içeriği oluşturduk ve bu ürünleri seçtik çünkü onları seviyoruz ve sizin de seveceğinizi umuyoruz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Herkese mutlu Aslan sezonu!

Zodyak’ın göz alıcı aslanı cesur, kendine güvenen, yaratıcı ve güçlüdür. Aynı zamanda oyuncu ve eğlenceyi seven kişilerdir, bu da sezonları tam yaz ortasında gerçekleştiği için mükemmeldir. Burçlarına hükmeden Güneş gibi Aslanlar da sıcak, parlak ve son derece cömerttir. Artık Aslan mevsiminde olduğumuza göre, havadaki enerjinin burç kadar hafif ve iyimser olmasını bekleyebilirsiniz.

Her yeni zodyak mevsimi, hayatınızda değişiklik yapmak için yeni başlangıçlar ve yeni fırsatlar getirir. 22 Temmuz’dan 22 Ağustos’a kadar neler bekleyebileceğinizi bilmek istiyorsanız, astrolog ve iki kez en çok satan yazarla konuştuk. lisa yıldız tozubilmeniz gereken her şey hakkında tüm bilgileri almak için.

2022 Aslan Sezonunda Tüm Zodyak İşaretleri Neler Bekleyebilir?

Aynı eski sıkıcı rutinden bıktınız mı? Şanslısın. Stardust’a göre bu Aslan sezonunun teması değişim. Ancak biraz engebeli bir yolculuk olabilir.

Stardust, “Çok fazla değişimin gerçekleşmesini bekleyebiliriz,” dedi. “31 Temmuz’da Kaderin Kuzey Düğümü ve Uranüs Boğa burcunda birleşecek. Ertesi gün Mars, Uranüs ve Kaderin Kuzey Düğümü de Boğa’da birleşiyor. Bu da öngörülemeyen çok şey olacağı anlamına geliyor. kişisel güvenliğimiz ve değer verdiğimiz her şey söz konusu olduğunda değişir.”

Bir yandan, beklenmedik oldukları için bu değişikliklerle başa çıkmak zor olabilir. Ancak, ay ilerledikçe enerji yumuşar ve bu enerjiden kendimizi dönüştürülmüş ve her zamankinden daha iyi hissedebiliriz. Oradan, Leo sezonunun sunduğu tüm neşeyi tam olarak deneyimleyebileceksiniz.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339178/8-birthday-gifts-for-a-leo-that-will-really-make-them-shine-plus-what-you-can-expect-this-leo-season?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir