Aşktan Sonra Ayrılmalarının Nedeni – Hollywood Life


Aşktan Sonra Ayrılmalarının Nedeni - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Andrew H. Walker/Brian J Ritchie/Hotsauce/Shutterstock

Taylor Swift33 ve Matty Healy, 34, geçen ay bildirilen ünlü çiftlerden biri oldu, ama artık bitmiş gibi görünüyor. bu gece yarısı şarkıcı ve solisti 1975 konuşan bir kaynağa göre, işi bıraktı ET Pazartesi gününde. İçeriden biri, ayrılığın nedeninin iki faktöre indiğini de iddia etti.

Taylor ve Matty ayrıldılar. Her ikisi de son derece meşguller ve birbirleriyle gerçekten uyumlu olmadıklarını fark ettiler” dedi. “Taylor’ın arkadaşları onun için en iyisini istiyor ve Taylor uzun süreli bir ilişkiden yeni çıktığı için ilişkilerinin başarısız olmasına şaşırmıyorlar.”

Taylor Swift, Matty Healy
Taylor ve Matty ilk kez Mayıs başında romantik bir bağ kurdular. (Andrew H. Walker/Brian J Ritchie/Hotsauce/Shutterstock)

Taylor ve Matty’nin kısa süreli aşkları, Matty’nin altı yıllık erkek arkadaşından ayrıldığı bildirildikten sonra manşetlere taşındı. Joe Alwyn. “Tıp” yazarı, birkaç konserinde görüntülendi. Eras Turu ve yeni ihbar edilen kız arkadaşına olan sevgisini, onun hit şarkılarının çoğuna eşlik ederek ve dans ederek gösterdi. Hatta bir noktada, aynı isimli 2019 albümünden bir parça olan “Lover” şarkısını söyleyen güzeli izlerken elini kalbine götürdü.

Matty, şovlarında görülmenin yanı sıra, Taylor ile New York City’deki Electric Lady Stüdyolarından ayrılırken fotoğraflandı. İkisi de aynı araca binmeden önce elini nazikçe sırtına koyarken yolu açtı. Ayrıca Taylor’ın ortak yazarı, müzisyeni ile bir öğle yemeğinde fotoğraflandılar. Jack Antonoff ve nişanlısı Margaret Qualley stüdyo gezisinden birkaç gün sonra.

Taylor Swift, Matty Healy
Taylor ve Matty, New York City’deki Electric Lady Stüdyolarından ayrılıyor. (Claude Yao Sahi @hijoshotit / SplashNews)

Taylor ve Matty’nin yeni iddia edilen ilişkisi ilk bildirildiğinde, bir kaynak söyledi Bu gece eğlence birlikte “iyi vakit geçirdiklerini”. İçeriden biri, “Taylor ve Matty birbirlerinden hoşlanıyor” dedi. Taylor, Matty’ye aşık ve takılarak iyi vakit geçiriyorlar. Matty ayrıca Taylor’ın harika ve inanılmaz derecede yetenekli olduğunu da düşünüyor. Geçmişte kısa bir süre çıktılar.

Ne Taylor ne de Matty, ilk kez bağlandıklarından beri bir romantizmi veya ayrılığı açıkça onaylamadı veya reddetmedi. Taylor devam etmeye hazır Dönem Turu Cuma günü Detroit, MI’da Matty grubu The 1975 ile tüm Avrupa’da ve ötesinde turneye çıkmaya devam ederken.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/05/taylor-swift-matty-healy-reason-split/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir