“Aşkınız İçin Teşekkürler” – Hollywood Life


"Aşkınız İçin Teşekkürler" - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: MediaPunch/Shutterstock

“Doğum günün kutlu olsun aşkım,” Cardi B kocasına mektup yazdı Telafi etmek14 Aralık’ta, Migos rapçisi 31 yaşına bastığı gün. O ve Offset Jamaika tatillerinin tadını çıkarırken, 30 yaşındaki Cardi, tatlı mesajıyla birlikte kocasının bir Instagram Galerisini paylaştı. “Sessizce dua ediyorum ve bu gönderide yüksek sesle dua ediyorum ki Tanrı sizi kutsasın ve korusun. Bana olan sevgin için teşekkür ederim. Senin (sic)’ini sonsuza kadar ve ötesinde seviyorum.

Cardi ayrıca kocasının büyük gününü Instagram Hikayesinde kutladı. “Doğum günün kutlu olsun, seksi adam!” Sahilde Offset’in bir klibinde dedi. Cardi ayrıca Offset ve onun yatak odalarına doğru yürüdüğü bir video paylaştı, sadece yataklarının yanında gül yapraklarından yapılmış bir kalp buldu. Kısa bir süre sonra, Cardi ve Offset yerel bir kulüpte dışarıda bir gece geçirmek için giyindiler ve birden fazla kadın masanın üzerinde twerk yaptı. Offset ganimetini patlatmazken, birkaç parçada dans ederek ruha girdi.

Offset’in doğum gününden bir gün önce Cardi, hayranlarına tropik adadaki muhteşem tatil yerlerine bir göz attı / Çok renkli bir şal ile yeşil tek parça bir poz verdi. Bir hayran klibi internette yeniden yayınladı ve Cardi’nin görünüşü, onun ne kadar “zarif” ve “seksi” göründüğü hakkında birçok yorum aldı.

"Aşkınız İçin Teşekkürler" - Hollywood Life
(MediaPunch/Shutterstock)

Cardi ayrıca son zamanlarda kızları Offset’in nasıl olduğuna bir göz attı. kültür4 ve 1 yaşındaki oğulları, Dalga, Noel’i kutlayacak. Cardi, evinde birden fazla süslenmiş ağacın bir videosunu yayınladı – bunlardan biri, süslerden biriyle oynarken Wave’in dikkatini çekti. Bazı ağaçlar gümüş ve altınla süslenirken, diğerleri kırmızı, yeşil ve beyazla süslendi. Çocukların Disney süsleriyle kaplı kendi ağaçları vardı.

Bu videolar, Offset’in kuzeni ve Migos rapçi arkadaşının trajik bir şekilde öldürülmesinden yaklaşık bir ay sonra geliyor. Çıkarmak. Cardi, kocasıyla konuşurken kaybın ne kadar ağır olduğundan bahsetti. Mahalle Sohbeti Kasım ayı sonlarında. “Sempati istemiyoruz. Hayır işi yapmıyoruz ama yalan yok, kocamı mutlu etmeye çalışırken kendimi çok umutsuz hissediyorum – onu gülümsetmeye çalışıyorum “dedi. “Onun gelişigüzel ağladığını görmek, aklını dağıtmaya çalıştığını görmek, programı tamamen değişiyor, son birkaç haftadır yaşadığı onca şeyden sonra işine ayak uydurmaya çalıştığını görmek.”

33 yaşındaki Patrick Xavier Clark, 1 Aralık’ta tutuklandı ve Takeoff’u öldürmekle suçlandı. Avukatları, Clark’ın “gergin ve endişeli” hissettiğini çünkü “masum olduğuna inandığı bir şeyle suçlandığını, peki bu tür bir durumda kim ne yapar?” ( başına İlişkili basın).

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/15/cardi-b-offset-birthday-message-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir