‘Aşk Kördür’ Yıldızları Kyle Abrams ve Deepti Vempati Split – Hollywood Life


Kyle Abrams Deepti Vempati'den ayrılık


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Netflix’in İzniyle

Kyle Abrams30 ve Derin Vempati, 31, bitti. dizisinin 16 Eylül 2. Sezon galasında aşklarını teyit ettikten sadece üç gün sonra. Aşk Kördür: Alta’dan Sonrar, aşklarının artık olmadığını açıkladılar. Kyle, 19 Eylül akşamı Instagram akışında yayınlanan bir açıklamada, “Birçoğunuzun Deepti ve benim bugün nerede durduğumuzu merak ettiğinizi anlıyorum,” diye başladı. Alter’den sonra çekildi, yaz başında yollarımıza gitmeye karar verdik. Zorlu kırılganlıklarla yolculuğumuzu takip eden ve bu yolda bize destek olan herkese teşekkür ederiz.”

Daha sonra şu anda yeni biriyle görüştüğünü açıkladı. “O zamandan beri biraz gizli tutmayı düşündüğüm yeni bir ilişkiye başladım,” diye devam etti. “Geleceğin ne getireceğine gelince, hiçbir fikrim yok. İleriye dönük olarak, her günü şimdiki zamanda pişmanlık duymadan yaşamayı planlıyorum.”

Deepti, Kyle ile olan başarısız ilişkisini doğrudan ele almadı, bunun yerine 19 Eylül’de çıkan yeni kitabını tanıtmak için Instagram’a gitti. Kitap muhtemelen ayrılıklarından bahsediyor, bu da Kyle’ın neden bu haberle öne çıktıklarını açıklıyor. Pazartesi.

“Sonunda, okuman için kalbimi ve ruhumu oraya koyduğum gün geldi,” diye başladı Deepti. Instagram gönderisi kitabının resmi lansmanını duyuran, Kendimi Seçiyorum. “Bunu daha önce söyledim: güvenlik açığı bizi birbirimize bağlar. Tüm hayatımın hem karanlık hem de aydınlık anlarını paylaşmayı seçiyorum. Umarım hikayemi paylaşarak, yolculuğumdan bir şeyler öğrenecek en az bir kişi ile rezonansa girer. Ayrıca, değişimin mümkün olduğunu görmeniz için size ilham vermesini umuyorum. Büyüme mümkündür. Kendini seçmek mümkün.”

Kyle Abrams Deepti Vempati'den ayrılık
Deepti Vempati, Kyle Abrams’tan ayrıldıktan sonra yeni kitabına odaklandı (Fotoğraf: Netflix’in izniyle)

Ayrılık haberinden önceki son Instagram paylaşımı, kamera arkası videosu onunla onun Aşk Kördür: Sunağın Ardından Kyle da dahil olmak üzere birlikte rol aldı. Deepti’nin Instagram sayfasında hala Kyle ile fotoğrafları var, ancak hepsi birbiriyle bağlantılı. Aşkın gözü kördür terfi. Öte yandan, Kyle’ın sayfasından tamamen kaldırılmış gibi görünüyor.

Kyle ilk başta Deepti’ye onunla bir ilişki sürdürmek istediğini söylemişti, bu konuşma dizinin sezon galasında yayınlandı. sunağın ardından. “Seninle meşru bir ilişki gibi bir ilişkiye başlamak istiyorum” dedi. “Bunu gerçekten deneyecek miyiz?” Deepti yanıtladı. Kyle, “Evet, elbette. İstiyorum.”

Kyle Abrams Deepti Vempati'den ayrılık
Kyle Abrams, Deepti Vempati’den yeni bir kişiyle ayrıldı (Fotoğraf: Netflix’in izniyle)

Ayrıca, gösterinin ev sahipleriyle Deepti ile daha önce bir şeyler denemediği için pişmanlığını dile getirdi, Nick Lachey ve Vanessa Lacheyüzerinde Aşkın gözü kördür Mart ayında bir araya gelmek. “Onun için daha çok çabalamalıydım. Onu çok seviyorum, o en iyisi” diye itiraf etti. “Keşke önümde olanı görebilseydim ve bu benim en büyük pişmanlığım. Üzgünüm.” Kyle başlangıçta nişanlandı Shaina Hurley hit Netflix dizisinin 2. sezonunun sonunda.

Eylül ayında ise Deepti’yi takip etmek konusunda neden bu kadar tereddüt ettiğini dile getirdi. “En iyi arkadaşınla çıkmaya başladığın ve sonra ayrıldığın bir durumdaydım. Artık o kişiyi gerçekten göremezsiniz çünkü bu gelecekteki kişiniz için adil değil” dedi. İNSANLAR. “Şu anki kız arkadaşımın eski erkek arkadaşıyla takılmasını istemem. Hoş değil. Kimsenin bundan hoşlanacağını sanmıyorum.” Kyle şimdi yeni birini gördüğüne göre, Deepti ile ilişkisi yok gibi görünüyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/love-is-blind-kyle-abrams-deepti-vempati-split/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir