Aşk Adasından Şampanya Flütlü Tarzda Tost


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Love Island USA’nın bu sezonuna kadehinizi kaldırın. Peacock realite TV şovu, yazın en buharlı ve en akıcı sezonudur. TV izleme deneyiminizi yükseltmek istiyorsanız, bazı şeyler yapmanız gerekir. aşk adası– ilhamlı alışveriş. Tüm sezon boyunca, alışveriş yapılabilecek her şey için burası sizin yeriniz. Villadakiler gibi bir neon tabela istiyorsanız, bizde var. Kadınların bu plaj dalgalarını nasıl yerinde tuttuklarını merak ediyorsanız, işte glam odasındaki şekillendirici ürünler.

ev sahipliği yapmak istiyorsanız aşk adası partiyi seyrederken – ya da sadece gösteriyi şık bir şekilde izleyin – gösteriden ilham alan bazı cam eşyalarla şampanyanızı, şarabınızı, sodanızı, suyunuzu veya seçtiğiniz başka bir içeceği yudumlayın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339955/love-island-champagne-flutes-wine-glasses?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir