Aşk Adası: Villadan Gelen Güzellik Ürünleri ile Kendinizi Şımartın


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Peacock izleyicilere altı tane hediye etti Aşk Adası ABD her hafta bölüm. Adalılar için bu çok fazla kamera zamanı, bu da sezon boyunca bir ton mayo, baskılı gömlek, güneş gözlüğü ve göz altı jeli gördüğümüz anlamına geliyor. Realite TV izlemenizi alışverişe uygun bir deneyime dönüştürmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Tüm sezon boyunca, izini süreceğiz aşk adası ikonik neon tabelalar, pelüş plaj havluları ve villa şemsiyeleri gibi olmazsa olmazlar. Bu alışveriş yapılabilir an, cazibe odasıyla ilgili. Kız sohbetlerinin yapıldığı, çayların döküldüğü ve tabii ki hazırlıkların yapıldığı yer. Adalıların sezon boyunca cazibesini nasıl koruduğunu merak ediyorsanız, glam odasını inceledik. alışveriş yapın güneş serseri Oyuncuların bu sezon kullandığı cilt bakımı, güneş kremi, makyaj ve saç ürünleri.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339773/love-island-beauty-products-sun-bum?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir