Aşk Adası: Gösteriden Göz Jelleri ile Kendinizi Şımartın


E! alımlardan komisyon alır. Öne çıkan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

4. sezon Aşk Adası ABD yeni başladık ama gördük böyle fazla. Yeniden birleşme şoklarından aşk üçgenlerine (ve karelere) kadar, her bölüme ayak uydurmak için birçok değişiklik var. Ancak, bir eşleştirme var asla Bu sezon hiç ayrılmadı: Adalılar ve onların göz altı jelleri. Oyuncular, hemen hemen her bölümde Kokostar göz bandı taktı. Yıldızların, sabahki drama sonrası yakalama seansları için bunları salladığını gördük. Bazıları daha rahatlatıcı bir deneyim için güneş gözlüklerinin altına jel taktı.

Sezon 4 yıldızlarının yarışmalar, tarihler ve dramalarla dolu uzun günlerde nasıl bu kadar dinlenmiş göründüğünü merak ediyorsanız, merak eden sadece siz değilsiniz. bilmiyoruz tüm Adalıların güzellik sırlarından (henüz), ancak onların go-to ürünlerinden birini deneyebiliriz. Kokostar göz altı jelleri bu noktada fahri bir oyuncu kadrosudur. bir parçası olduğunuzu hissetmek istiyorsanız Aşk Adası ABD deneyimleyin, dramayı atlayın ve bu rahatlatıcı göz jellerini TV izleme ritüelinize ekleyin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339763/love-island-under-eye-gels?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir