Aşk Adası ABD Dekoru: Villadan Neon Tabelaları ve Daha Fazlasını Satın Alın


E! alımlardan komisyon alır. Öne çıkan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

bu Aşk Adası ABD villa en bu yaz olması gereken yer. Biraz alışveriş yaparak evinizden çıkmadan Peacock realite TV şovundaymış gibi hissedebilirsiniz. E! bu sezon ihtiyacınız olan tüm alışveriş içeriğini size ulaştıracak. Şimdiye kadar villa glam odasından saç aletlerini ve şekillendirme ürünlerini bulduk. Deb Chubb’ın komik göz maskesi. Artık ev dekorasyonuna odaklanabiliriz. Serideki neon tabelalar, şemsiyeler ve havlular ile Aşk Adası’ndan ilham alan estetiği mekanınıza taşıyın.

Muhteşem bekarlarla çevrili muhteşem villada olmayabilirsiniz, ancak bazılarını dahil edebilirsiniz. aşk adasıtarzı tasarım öğelerini evinize taşıyın. Bir neon tabela ile eğlenceli bir açıklama yapın veya kişisel mantranızı güçlendirin. İnanılmaz şık şemsiyelerle kendinizi güneşin zararlı ışınlarından koruyun. Gösterideki yüksek kaliteli havluların lüks konforunun tadını çıkarın. Pek çok olasılık vardır. Dükkanını aç.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339137/love-island-decor?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir