Asi Wilson’ın Siyah Crop Top & Aviators’daki Karınları: Fotoğraf – Hollywood Life


asi wilson


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock

asi Wilson her zaman bir tür şık kıyafet sallıyor ve New York şehrinin sokaklarına çıktığında yaptığı tam olarak buydu. 42 yaşındaki genç, siyah kısa bir bluz ve siyah pantolon giyerken bir pencerenin yansımasından çekilmiş bir selfie yayınladı.

Rebel, fotoğrafı “Balık tutmaya gitti” başlığıyla yayınladı ve ne kadar tonlu ve muhteşem göründüğüne inanamadık. Siyah kolsuz bluzu göğsünün hemen altında ortaya kıvrılmıştı ve gömleği süper kısalmıştı, tonlu karın kasları ve ince beli tam olarak sergileniyordu.

Minik üstünü yüksek belli siyah bir pantolon ve beline bağlı bir sweatshirt ile şekillendirdi. Görünümünü bir çift büyük boy altın havacı güneş gözlüğü ve muhteşem bir saç modeli ile süsledi. Parlak sarı saçları aşağı ve iki yana ayrılmışken, yarısı geri çekilmiş ve bukleler halindeydi.

Rebel giyinmediğinde, genellikle kırmızı halıdaki dokuzlara kadar giyinir ve Netflix filminin LA galasında yaptığı tam olarak budur. Kıdemli Yıl. Rebel, omuzları dekolteli, özel yeşil pullu Jason Wu elbisesinin içinde son derece muhteşem görünüyordu.

Asi’nin elbisesi, tonlu vücuduna takıldı ve platin sarısı saçlarını, kuaför tarafından yapılan hacimli dalgalar halinde aşağıya indirdi. Robert Vetika. Makyajı makyöz tarafından yapıldı, Georgie EisdellRebel’a boğucu bir dumanlı göz ve parlak çıplak bir dudak veren.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/08/rebel-wilson-abs-black-crop-top-aviators-photo/

Yorum yapın

SMM Panel