Asi Wilson, Paris’teki Randevu Gecesinde Kız Arkadaşı Ramona Agruma’yı Sarıyor – Hollywood Life


Asi Wilson ve Ramona Agruma


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

asi Wilson ve yeni sevgilisi Ramona Agruma yeni aşklarının zirvesinde görünüyorlar! 42 yaşındaki Rebel, Paris’te akşam yemeği için dışarı çıktığı tatlı bir gecede moda tutkunu sevgilisiyle sımsıkı sarılırken görüldü. 21 Haziran’da Rebel’ın Instagram hikayelerinde yayınlanan bir fotoğrafta çift, küçük bir masada birlikte otururken ve kameraya gülümserken parladı. bu Bir sesi tam olarak söyleme ve duyma yeteneği Aktris, klasik logo baskılı çok renkli bir Gucci süveterini sallarken, Ramona çift leopar resimleriyle süslenmiş beyaz bir tişört giydi. Fotoğrafta onlara ek bir kadın arkadaş katıldı.

Serideki diğer birkaç fotoğraf, Rebel’ın kırmızı bir Ferrari’nin etrafında asılı dururken beyaz bir Givenchy tişörtü ve ince, eskitilmiş kot pantolonu içinde öldürdüğünü gösterdi. En son görüş, halka açık bir dizi PDA ağır görünüşünü takip ediyor. 17 Haziran’da bir yatta tutkuyla kucaklaştılar ve 18 Haziran’da tatlı bir gönderide İtalya’da el ele tutuştular.

bu nedime star, 9 Haziran’daki iç açıcı bir gönderiyle “prensesini” bulduğunu duyurdu. “Bir Disney Prensi aradığımı sanıyordum…” diye yeni çiftin güzel bir fotoğrafını paylaştı. “Ama belki de tüm bu zaman boyunca gerçekten ihtiyacım olan şey bir Disney Prensesiydi.” Bir kaynak anlattı HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK Haziran ayının başlarında bunun “ilk görüşte aşk” olduğu söylendi.

İçeriden biri, “Yaklaşık 6 ay önce ortak arkadaşları aracılığıyla tanıştılar ve hemen anlaştılar” dedi. HL. “Birlikte çalışıyorlar, birlikte akşam yemeği pişiriyorlar ve neredeyse 7/24 birbirleriyle birlikteler.”

Asi Wilson ve Ramona Agruma
Asi Wilson ve Ramona Agruma. (arka plan)

Kaynak, “İlk görüşte kelimenin tam anlamıyla aşktı ve o zamandan beri ikisi birbirinden ayrılamaz” dedi. “Birbirlerinin aileleri ve arkadaşlarıyla tanıştılar ve birlikte sayısız seyahate çıktılar. Ramona, Rebel’a olabileceğinin en iyisi olması için ilham veriyor.”

Kaynak, çiftin birbirlerine duydukları sevgiyi yaydıklarını söyledi. “Son derece sevecen bir çiftler ve birlikte çok tatlılar” dediler. “Onlara birlikte baktığınızda aşkı hissedebilirsiniz…”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/21/rebel-wilson-cuddles-girlfriend-ramona-agruma-date-night-paris/

Yorum yapın

SMM Panel