Ashton Kutcher’ın Mila Making Time 100 Listesine Komik Yanıtını Görün


benziyor Ashton Kutcher olmak için yerleşmek zorunda kalacak ikinci evindeki en etkili kişi – en azından şimdilik.

23 Mayıs’ta, Zaman serbest bıraktı 2022’nin En Etkili 100 Listesi etkili sanatçılar, dünya liderleri, iş devleri, öncüler ve dünyayı değiştiren diğer insanları içeren. Pete Davidson, Kris Jenner ve Zendaya gibi yıldızlar ödülü alanlar arasındaydı. Ne yazık ki eşi Ashton için Mila Kunis ayrıca listeyi yaptışaka yollu Twitter’da şikayet etti.

Ashton, Twitter’da “Sevgili Time dergisi, karımla yaptığım her tartışmayı zaten kaybettim” diyerek, “Bunu yapmak zorundaydın, değil mi?”

38 yaşındaki Mila, anne, eş, kız, yapımcı ve oyuncu olarak üstlendiği birçok rol için arkadaşı ve oyuncu arkadaşı tarafından övüldü. Zoe Saldana.

bu galaksinin gardiyanları star, Mila’nın merakını ve “önemli konuşmalar” konusundaki açlığını öven bir makale kaleme aldı. [and] düşündürücü.” Zoe, “Ayrıca öğrendiği bilgiler konusunda çok cömert; o sadece etrafa yayar. Annelerden oluşan bir sohbet grubu yönetiyor, bir etkinlik düzenliyor ya da umursadığı nedenler için bağış topluyor olsun, o çok büyük bir lider.”

Zoe makalesinde, göçmenlerin kızı olarak attığı adımlar için Mila’yı da övdü: “Seni hayatın çok erken dönemlerinde oldukça sorumlu kılan belirli bir kutunun içinde durduğunu anlıyorsun.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332088/ashton-kutcher-has-the-best-response-to-mila-kunis-making-the-time-100-most-influential-list?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir