Ashton Kutcher ve Mila Kunis Venedik’te Gondol Gezisinin Keyfini Çıkardı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Ashton Kutcher ve Mila Kunis Venedik'te Gondol Gezisinin Keyfini Çıkardı: Fotoğraflar - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Jim Ruymen/UPI/Shutterstock

Ashton Kutcher45 ve karısı, Mila Kunis, 39, 30 Mart Perşembe günü Venedik’teki aile tatillerini romantik bir gondol yolculuğuyla bir sonraki seviyeye taşıdı! Fotoğraflarda ve videoda şunları yapabilirsiniz: BURAYA BAKIN Altıncı Sayfa, ünlü aile süslü gemide Venedik kanallarında süzülürken gülümsedi. Mila, çocuklarının fotoğraflarını çekerken bile görüldü. Wyatt8 ve Dmitry6, akıllı telefonuyla.

Ashton Kutcher ve Mila Kunis
Ashton ve Mila, Los Angeles’ta 2022 Oscar’larına katılıyor. (Jim Ruymen/UPI/Shutterstock)

bu Kötü Anneler star, siyah beyaz çizgili bir üst ile eşleştirilmiş sıradan bir kirli beyaz süveter salladı, kocası ise ten rengi bir şapka ve kot ceket giyiyordu. Tekneden indikten sonra Ashton ve Mila, Ashton’ın telefonuyla tatlı bir özçekim yaparken çocuklarının başlarının üzerinden öpüştüler. Bazı fotoğraflarda Ashton, koruyucu yeşil bir yüz maskesi takarken resmedilirken, diğerlerinde, örtüsü olmadan anında tanınabiliyordu.

Güçlü çift, Hollywood’daki muazzam kariyerleriyle tanınırken, Ashton geçenlerde hiçbir rolün “baba” rolüyle karşılaştırılamayacağını söyledi. “Benim için oynayacağım 1 numaralı rol baba olmaktır” Senin Yerin Veya Benimki aktör söyledi İNSANLAR Şubatta. “Hayatımdaki en önemli rol.”

Ashton Kutcher ve Mila Kunis çocuklarla birlikte
Ashton ve Mila iki çocukları ile birlikte. (Doug Murray, Icon/Action Plus/Shutterstock aracılığıyla)

Bu rolün neyi gerektirdiğine gelince, bunun çocuklarını şekillendirmekle ilgili olduğunu söyledi. “carlos ince harika bir sözü var ve şöyle dedi: ‘Pek çok insan dünyayı çocukları için daha iyi bir yer yapmaya çalışıyor. Ve asıl yapmaları gereken dünya için daha iyi çocuklar yapmak” dedi. “Ve bunu her zaman tekrarlıyorum çünkü bence içinde çok fazla gerçek var. Bu yüzden dünyadaki 1 numaralı işim dünya için daha iyi çocuklar yapmak ve elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.”

Ancak Mila, ebeveynlerinin yüksek profilli işleri göz önüne alındığında çocuklarına “normal” bir hayat vermenin zor olabileceğini kabul ediyor. Siyah Kuğu güzelliği, “Her şey perspektif,” dedi. Willie Geist 2018 röportajı sırasında. “Senin normal versiyonunla benim normal versiyonum farklı. Çocuklarımın normal versiyonu inanılmaz derecede farklı. Yani bakış açısıdır. Onları çeşitlilikle kuşatmaya çalışıyorsunuz. Kendimizi hayatın tüm yönleriyle kuşatmaya ve baloncuğumuzun içinde kalmamaya çalışıyoruz ama bu zor. Bu gerçekten zor! Ve aksini söyleyen yalan söylüyordur.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/30/ashton-kutcher-mila-kunis-gondola-ride-venice-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir