Ashlyn Harris ve Ali Krieger Annelik ve Futbolu Dengeleme Konusunda Konuşuyor: Röportaj – Hollywood Life


ashlyn harris ali krieger


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Hertz’in izniyle

Sıradan anneler değiller, havalı anneler! Muhtemelen en havalısı! Gotham FC yıldızları Ashlyn Harris ve Ali Krieger yıllardır profesyonel futbol kariyerlerine kendilerini adamışlardır; Ancak, kızlarını evlat edindikten sonra Sloane Phillips Şubat 2021’de öncelikleri keskin bir dönüş yaptı. “Önceliklerinin değiştiğini öğreniyorsun. Bir maçtan sonra, Sloane bizim kazanmamız ya da kaybetmemiz umrunda değil, sadece annelerinin onun için gelmesini istiyor ve bizim yaptığımız da bu,” dedi Ashlyn. HollywoodYaşam ÖZEL bir röportajda. “Önceden, bir sonraki antrenmanımıza kadar bir kayıp taşırdık, ancak onun için ortaya çıktığımızda ve onu gördüğümüzde pencereden dışarı çıkan her şey, sonuç ne olursa olsun, her zamanki gibi mutluyuz.”

Kaleci, zihniyetin son bir buçuk yılda “hayatımızı değiştiren büyük bir faktör” olduğunu itiraf etti. “Eskisi kadar ciddiye almadığımızdan değil ama sonuçlar bizim için sonrasında eskisi kadar önemli değil. Çocuğumuz için ortaya çıkmak ve eve adım attığımızda kendimizin en iyi versiyonu olduğumuzdan ve mutlu olduğumuzdan emin olmak,” diye devam etti, “Çalışmalarımızı onun üzerine yansıtmak istemiyoruz.”

Ashlyn Harris ve Ali Krieger Annelik ve Futbolu Dengeleme Konusunda Konuşuyor: Röportaj – Hollywood Life
Ali Krieger, Ashlyn Harris ve kızları Sloane. (Hertz’in izniyle)

Ali karısının duygularını taklit etti ve işlerinin fiziksel yönünün bazı günleri diğerlerinden kesinlikle daha zor hale getirebileceğini kabul etti. “Açıkçası bizim için işler biraz farklı çünkü işimiz fiziksel olarak zorlu, bu yüzden eve gelip Sloane’la durmak zorunda olmanın zorlukları var, ama bence iyi bir dengeleme işi yapıyoruz” dedi. “Çok yorgun ve yorgun olsak ve tüm gün sadece uyumak istesek bile, eve heyecanla ve oynamaya hazır geldiğimizden emin oluyoruz. Bence gerçekten iyi bir iş çıkardık ve umarım insanlar, yapmayı sevdiğiniz şeyi yapabileceğiniz ve aynı zamanda gerçekten iyi bir anne olabileceğiniz hikayemizden ilham alır.”

Takımlarına başka bir üye eklemeye gelince (*göz kırp, göz kırp*), Ashlyn ve Ali, “Evet, kesinlikle!” dediler. “Açıkçası gençleşmiyoruz! Bunun farkındayız. Bu yüzden ailemize katılmayı kesinlikle çok isteriz ve bu her zaman yapmak istediğimiz bir şeydi,” diye neşeyle haykırdı Ali. “Sadece zamanlama. Biliyorsunuz, Gotham FC ile bu anlaşmayı imzaladık ve bu muhtemelen son gidişimiz!”

ABD'li Ashlyn Harris ve Ali Krieger tam zamanlı olarak ABD - Hollanda, FIFA Kadınlar Dünya Kupası Finali, Futbol, ​​Stade de Lyon, Fransa - 07 Temmuz 2019
Ashlyn Harris ve Ali Krieger. (Deklanşör)

NWSL yıldızları, Anneler Günü’nü kutlamak ve LGBTQ+ topluluğuna görünürlük kazandırmak için iki yıl üst üste Hertz ile birlikte çalıştı. “Birbirimiz için tek istediğimiz, sadece çok mutlu hayatlar yaşamak ve sevmek istediğimiz ve bunu yapma haklarının kendisine verildiği sevgi. Ashlyn, “Bu yüzden, herhangi bir kişiden haklar alındığında, tüm sorunlarımız olduğunu düşünüyorum” dedi. “Bize benzemeyen veya bizimle aynı ideolojilere sahip olmayan insanlara karşı çıktığımızdan emin olmamız gerekiyor. Bizim işimiz birbirimizin karşısına çıkmak ve bu yüzden Hertz ile olan bu ortaklık Anneler Günü’nde çok önemli.”

“Çift ırklı bir ailede iki queer anne göstermek – bu önemli. Ailelerin farklı şekillerde, boyutlarda ve farklı göründüklerini, ancak hepsinin kutlanması gerektiğini göstermek. Günün sonunda, sadece sevilmek istiyoruz ve güvende olmak istiyoruz ve insanlar olarak bizim işimiz, güvenli ortamlar yaratmak ve kendimizin en iyi versiyonları olabileceğimiz güvenli ortamlar geliştirmek.”

Ashlyn Harris ve Ali Krieger Annelik ve Futbolu Dengeleme Konusunda Konuşuyor: Röportaj – Hollywood Life
ABD Futbolu süperstar anneleri Ali Krieger ve Ashlyn Harris, Hadi Başlayalım diyorlar! Anneler Günü’nü bir kez daha Hertz’den özel olarak sarılmış bir araba ile kutlarken. Ali ve Ashlyn’e göre, “Çok çalışıyoruz ve sıkı oynuyoruz ve arka arkaya ikinci Anneler Günü için Hertz bize bir aile olarak bağlantı kurmamız ve yoğun programlarımızdan kurtulmamız için özel olarak tasarlanmış bir araç sunuyor. Hadi gidelim!” (fotoğraf izniyle Hertz)

Hertz, yeni New Jersey/New York sakinlerine “Tekme Atmayı Seven Anneler” yazan bir ambalajla özel olarak tasarlanmış yepyeni bir araç teslim etti. “Hertz her zaman köşemizde ve arabamızı sararak ve bize tekrar bağlanmamız ve yavaşlamamız için bir zaman sağlayarak bizi en iyi şekilde kutluyorlar çünkü programımız çok, çok yoğun!” futbol yıldızları coştu. “Kesinlikle eğleniyoruz!”

Bu sarılmış araçlar o kadar başarılı ki Hertz onları özel bir günü kutlayan kiracıların kullanımına sunuyor. Tüketiciler kendi özel “Let’s Go!”larını özelleştirebilirler. araç Hertz Özel Araç Kaplama Koleksiyonu!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/10/ashlyn-harris-ali-krieger-motherhood-soccer-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir