Ashley Tisdale’in Austin Butler’ın Oscar Adaylığına Tepkisine Bakın


“Baz’ın filmi çekeceğini duymadan bir ay önce, bir arkadaşımla Noel ışıklarına bakacaktım,” diye anımsıyordu. Hollywood MuhabiriActors Roundtable 10 Ocak. “Radyoda bir Elvis Noel şarkısı vardı ve ben de şarkıya eşlik ediyordum ve arkadaşım bana baktı ve ‘Elvis’i oynamalısın’ dedi. ‘Ah, bu çok uzun bir ihtimal’ dedim.”

Haftalar sonra piyano çaldığını gördükten sonra onu daha fazla dürttüğünü ekledi.

“Asla hiçbir arkadaşım için şarkı söylemedim,” diye devam etti. “Aynı arkadaş oradaydı ve ben piyano çalıyordum. ‘Ben ciddiyim. Bir senaryonun haklarını nasıl alacağınızı bulmalısınız’ dedi. Sonra menajerim aradı ve ‘Demek Baz Luhrmann bir Elvis filmi çekiyor’ dedi.”

Elbette Austin’in hikayesi, Vanessa’nın 2019’da Rock ‘n’ Roll Kralı olarak seçilmesinin ardından anlattığı bir hikayeyi anımsatıyor.

34 yaşındaki sürücü, “Geçen Aralık ayında arabayla gidiyorduk ve Noel müziği dinliyorduk ve sonra bir Elvis Presley Noel şarkısı geldi” dedi. Kelly ve Ryan ile yaşa zamanında. “Saçını yeni boyamıştı. O doğal bir sarışın, sarışın ve ona bakıyordum ve şarkı söylüyordu ve ben de ‘Bebeğim, Elvis’i oynamalısın’ dedim.”

Diğer ilk kez Oscar adaylarını kontrol etmek için buraya tıklayın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362503/you-ll-be-all-shook-up-by-ashley-tisdale-s-reaction-to-%22best-friend%22-austin-butler-s-oscar-nomination?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir