Ashley Graham, İkizlerin “Birbirlerine Daha Çok” Olacağını Düşündü


Ashley ve Justin’in bu yıl kutladıkları tek önemli dönüm noktası ikizleri karşılama değil. 2010 yılında evlenen çift, yakın zamanda New Jersey’deki dairelerinden New Jersey’deki bir eve taşındı.

Banliyöde yaşamanın en sevdikleri yanı?

Ashley, “Çocuklarımın her gün toprakta ve çimde oynamasını ve kirlenmeyi umursamadığını görmek” diye itiraf etti. “Bu bana çok keyif veriyor. Araba yolunda uzanıyoruz, tebeşir çiziyoruz ve arka bahçeye gidiyoruz ve kurbağa yakalıyoruz ve ne kadar kirlendiğimizi umursamıyoruz. Şehirde olmak ve bunu yapmak, bu farklı bir pislik.”

O mükemmel oyun alanı arka planını yaratmasına yardımcı olan Affirm, kullanıcıların tamamen peşin ödeme yerine taksitler halinde ödeme yapmasını sağlıyor. “İstediğini istediğin zaman alabilirsin,” diye açıkladı. “Yüksek-alçak bir arka bahçe yapabildim. Ve dolabım yüksek-alçak, öyleyse neden evim yüksek-alçak olmasın, değil mi?”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335431/ashley-graham-admits-she-thought-her-twins-were-going-to-be-more-into-each-other?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel