Ashley Graham, Hugh Grant Röportaj Dramından Sonra Çıplak Fotoğrafını Paylaştı – Hollywood Life


Ashley Graham Oscar'ları


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: John Salangsang/Shutterstock

Ashley Graham annesinin ona ne verdiğini gösteriyor! 35 yaşındaki model, instagram 14 Mart’ta, aşağıda görüldüğü gibi, hanımefendi parçalarının önüne stratejik olarak yerleştirdiği krem ​​rengi bir ETRO çantasından başka bir şey giymediği cızırtılı bir fotoğrafını paylaşmak için. Birkaç altın yüzükle süslenmiş elleriyle göğsünü kapattı. Ekstra uzun örgüleri, seksi enstantane fotoğrafına başka bir ilgi katmanı ekledi.

Ateşli fotoğraf, Ashley’nin Salı günü ‘gram’da paylaştığı birçok görüntünün ilkiydi. Doğum günü takım elbise görüntüsünün ardından, üç çocuk annesi annenin 12 Mart Pazar gecesi 95. Akademi Ödülleri’nde kırmızı halı ev sahipliği görevine hazırlanırken çekilmiş kamera arkası fotoğrafları vardı. ayak maskesiyle ve burrito yemekle. Ayrıca halının kenarlarında parıldayan bir fotoğrafını paylaştı ve burada bir şeyler atıştırmak için mola verdi.

Ashley, kırmızı halı röportajının ardından biraz dramaya dahil oldu. Hugh Grant, hayranları Ashley ile yaptığı sohbet sırasında kaba ve ilgisiz olmakla suçladı. Örneğin Ashley, 62 yaşındaki oyuncuya gece için ne giydiğini sorduğunda üç kelimeyle cevap verdi. “Sadece takım elbisem,” dedi. Ashley, sohbetlerinden sonra onunla konuşmanın güzel olduğunu söylediğinde gözlerini devirdi. Bir hayran o kadar kızmıştı ki, Ashley’e bir ödül verilmesi gerektiğini söylediler. “fahri Oscar” rahatsız edici görüşme boyunca onu sakin ve gülümsettiği için.

Ancak, Ashley ne zaman etkileşimden rahatsız görünmüyordu. TMZ kameralar onu ertesi gün havaalanında yakaladı. Durum sorulduğunda, “Biliyor musun? Annem bana insanları nezaketle öldürmemi söyledi, işte böyle.” Durum hakkında daha fazla itildiğinde gülümsedi ve harika zaman geçirdiğini itiraf etti. “Çok eğlendim. Ayaklarım ağrıyor ama,” dedi.

Hugh bir görünüm yaptı Cam Soğan: Bir Bıçak Çıkarma GizemiOscar’larda En İyi Uyarlama Senaryo kategorisinde aday gösterildi. Ashley’e rolünü çekerken “neredeyse” eğlendiğini söyledi. Bu yazı itibariyle eleştiri hakkında yorum yapmadı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/14/ashley-graham-nude-photo-hugh-grant-interview-drama/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir