Ashley Graham, Hugh Grant Oscar Röportaj Dramasına Tepki Verdi – Hollywood Life


Ashely Graham Hugh Grant


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock/SplashNews

Taraftarlar kızdı Ashley Graham Ne zaman Hugh Grant 12 Mart’ta 2023 Oscar’larının kırmızı halısında yaptıkları röportaja ilgisiz görünüyordu. Ancak Ashley, Hugh’nun röportaj sorularına verdiği iddia edilen cansız yanıtlardan ve sohbetlerinin sonunda kendisine yaklaşan bir kişi tarafından bariz bir şekilde göz devirmesinden rahatsız görünmüyordu. TMZ ertesi gün kamera “Biliyor musun? 35 yaşındaki model, havaalanına gelirken, aşağıda görülebilecek röportajları sorulduğunda, annem bana nezaketle insanları öldürmemi söyledi, işte böyle, dedi.

Muhabir tarafından biraz daha sorgulandıktan sonra Ashley, 95. Akademi Ödüllerinde muhteşem bir zaman geçirdiğini doğruladı. “Çok eğlendim. Ayağım acıyor ama,” dedi yüzünde bir gülümsemeyle.

62 yaşındaki Hugh, kısa ve basit yanıtları nedeniyle kendisi ve Ashley’nin kırmızı halı röportajı yayınlandıktan sonra Twitter’da hayranlarını öfkelendirdi. Örneğin, ABC muhabiri olarak yıldızlarla röportaj yapan Ashley, oyuncuya ne giydiğini sorduğunda, üç kelimeyle cevap verdi. “Sadece takım elbisem,” dedi. Takım elbisen mi? Takım elbiseni kim yaptı? Başaramadın,” diye yanıtladı Ashley, sohbeti hafif ve eğlenceli kılarak. “Terzimi hatırlayamıyorum,” diye yanıtladı Hugh.

‘deki kısa kamera hücresi hakkında konuşmaya ilgisiz göründüğünde işler daha da rahatsız oldu. Cam Soğan: Bir Bıçak Çıkarma Gizemigeçen sonbaharda prömiyeri yapılan. “Şey, zar zor işin içindeyim. Ashley filmdeki rolünü gündeme getirdikten sonra, yaklaşık 3 saniye içindeyim” dedi. “Geldin ve eğlendin, değil mi?” genişçe gülümseyerek cevap verdi. “Neredeyse,” diye yanıtladı.

Ashley Graham
Ashely Graham, 2023 Oscar’larında pelerinli bir kısa üst ve ışıltılı bir file eteği salladı (Fotoğraf: Shutterstock)

Muhtemelen, röportajın en garip kısmı, Ashley’nin Hugh’a onunla sohbet etmenin o zamandan beri olduğunu söylemesinden sonra sona erdiğinde oldu. “Evet,” diye yanıtladı, mikrofonu nereye koyacağını bulmak için bir yandan diğer yana bakarken gözlerini devirerek.

Yukarıda belirtildiği gibi, hayranlar etkileşimden memnun değildi. Bir hayran, “Ashley bunu mükemmel bir şekilde halletti, sanırım onun yaptığı gibi devam ettiremezdim,” dedi. tweet attı sohbetlerinin bir klibinin altında. Ashley Graham, Hugh Grant’e katlandığı için onursal bir Oscar’ı hak ediyor. GERÇEK OSCARLAR hakkında konuşmak için yürümüyorsanız, halıda yürümeyin,” bir başkası çarptı. “Hugh Grant’in nesi var? Ashley Graham, oyun yüzünü koruduğu için bir ödülü hak ediyor,” üçüncü bir kişi tweet attı anlaşmada.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/13/ashley-graham-reacts-hugh-grant-oscars-interview-drama/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir