Ashley Graham Havuzda Pembe Bikini: Fotoğraflar – Hollywood Life


Ashley Graham Havuzda Pembe Bikini: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Herkes İçin Mayolar / MEGA

Ashley Graham bu yaz en iyi hayatını yaşıyor! Muhteşem süper model, 22 Temmuz Cuma günü, sıcak pembe bikinisini sallarken eğlenceli bir havuz gününün tadını çıkarırken cızırdayan bazı fotoğraflarını paylaşmak için Instagram Hikayelerine gitti. Ashley kocası tarafından katıldı Justin Ervin ve bir grup arkadaş güneşin battığı tatilin tadını çıkarırken. Bir ayna özçekiminde, Sports Illustrated Swimsuit Issue alum yeşil fileli bir elbisenin içine girdi ve fit figürünü göstermek için hayatı için poz verdi.

Vücutla ilgili olumlu mesajlar, Ashley ve Justin’in bir dizi ikizleri karşılamasından altı ay sonra geldi: Roma ve Malaki. O sırada Ashley onunla ilgili haberleri duyurdu. Instagram Hikayeleri doğumdan birkaç saat sonra. Ashley, “Justin ve ben erkek bebeklerimizin burada olduğunu paylaşmaktan dolayı çok heyecanlıyız” diye yazdı. “Bu sabah evde doğdular, mutlu ve sağlıklılar. İyileşmek ve kocam ve üç oğlumla bağlantı kurmak için biraz zaman ayırıyorum, ama hepinizle daha fazlasını paylaşmak için gerçekten sabırsızlanıyorum. Çok sevgiler, AG.”

Kısa bir süre sonra Ashley, aynı zamanda bir oğulun ebeveyni olan çift için bir sağlık korkusu haline gelen doğumla ilgili ayrıntıları açıkladı. İshak3. ile bir röportajda çekicilikAshley, neredeyse hayatını kaybetmesine neden olan bir kanama geçirdiğini söyledi. . “Odaya baktım, kelimenin tam anlamıyla her yerde kan gördüm ve bu derin, içten ağlamayı – az önce yaşadığım kaostan duygusal bir kurtuluş” – bilincini geri kazandıktan sonra açıkladı.

Ashley Graham Havuzda Pembe Bikini: Fotoğraflar – Hollywood Life
Asley Graham, Temmuz 2022’de bikinili bir fotoğrafını paylaşmak için Instagram’a gitti. (Herkes İçin Mayolar/ MEGA)

Bu, Ashley’nin Şubat 2021’de trajik bir düşük yaşadığını söylemesinin ardından geldi. “Bugüne kadar hayatımda yaşadığım en büyük kayıplardan biri gibi hissettim. Ve o noktada diğer birçok annenin neler yaşadığını anladım. Yine de dünya, devam etmemizi ve kederimizi zarafetle ele almamızı bekliyor ”dedi.

Ashley, ikinci hamileliğini Temmuz 2021’de görüntü yönetmeni kocasının bir fotoğrafıyla Instagram’da açıklamıştı. Ashley, paylaşımına “Geçen yıl küçük sürprizler, büyük kederler, tanıdık başlangıçlar ve yeni hikayelerle dolu” dedi. “Bir sonraki bölümün bizim için ne anlama geldiğini anlamaya ve kutlamaya yeni başlıyorum.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/23/ashley-graham-hot-pink-bikini-pool-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir