Ashley Benson Bikini Giyiyor ve Meksika’da Brandon Davis’i Öpüyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Ashley Benson Bikini Giyiyor ve Meksika'da Brandon Davis'i Öpüyor: Fotoğraflar - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: CraSH/imageSPACE/Shutterstock

ashley Benson yeni erkek arkadaşıyla tatildeyken siyah bir bikini giydi Brandon Davis. bu Küçük sevimli yalancılar 33 yaşındaki alum, doğaçlama romantik kaçamaklarının tadını çıkarırken, 43 yaşındaki petrol varisini öperken görüldü. Ashley bikini üstünü, bir içki içmek için bara yaklaşırken de taktığı bir çift kesik siyah papatya dük ve güneş gözlüğü ile eşleştirdi. Oyuncu, sıcak havalar için sandaletlerin yanı sıra görünümüne altın bir saat ekledi. Son olarak, imzası olan sarı saçlarını aşağıda ve gevşek bir plaj dalgasında tuttu.

Brandon, kırmızı mayo ve beyzbol şapkasıyla eşleştirilmiş, düğmeli beyaz bir tişört seçti. torunu Marvin Davis – bir zamanlar 20th Century Fox’un sahibi – eski moda gibi görünen bir şeyi yudumladı.

Zeytinyağı ve balzamik sirke ile süslenmiş bir masada yemek yemek için oturduklarında Ashley görünümünün üzerine beyaz bir tişört ekledi. Diğer lokantaların önünde dudaklarını kilitlerken, romantizminden açıkça rahatken, kucağında oturuyor gibiydi.

Ashley Benson Bikini Giyiyor ve Meksika'da Brandon Davis'i Öpüyor: Fotoğraflar - Hollywood Life
CraSH/imageSPACE/Shutterstock

İkilinin “birçok ortak arkadaşı var ve hem süper eğlenceli hem de çok sosyal insanlar”. İNSANLAR 3 Şubat Cuma günü yayınlanan dergi raporu. İçeriden biri, yakın arkadaşıyla çifte randevuda görüldükten kısa bir süre sonra yeni çift hakkında bilgi verdi. Julia Roberts‘ yeğen Emma roberts ve Emma’nın erkek arkadaşı Cody John Aynı akşam bir doğum günü partisine katılmadan önce bir basketbol maçında. Ashley ve Brandon, o zamandan beri Los Angeles’ta bir suşi randevusunda öpüşürken görüldüler.

Her ikisi de henüz ilişki hakkında halka açık bir şey söylemedi, ancak Ashley daha önce iş aşk hayatı hakkında yorum yapmaya geldiğinde yeleğe gizli kalacağını söylemişti. “En can sıkıcı kısım, herkes senin hakkında konuşurken arkana yaslanıp sessiz kalmak zorunda olmak ve sen bununla uğraşmak zorundasın,” dedi. Kozmopolit Birleşik Krallık Nisan 2021’de kapakta da göründüğünde. “İnsanlar benim hakkımda ne isterlerse söyleyebilirler ama beni tanımıyorsan, gerçekten hiçbir şey bilmiyorsun.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/24/ashley-benson-black-bikini-brandon-davis-mexico-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir