Ashanti, “Body On Me” Performansından Sonra Nelly İlişkisinden Bahsediyor – Hollywood Life


Ashanti 13 Aralık’ta ekrana geldi. Andy Cohen ile Neler Olduğunu Canlı İzle ve eski sevgilisiyle yeniden bir araya gelmesinden bahsetti, Nelly, bu ayın başlarında Arizona’da bir konserde. Bir hayran aradı ve Ashanti’nin, ikilinin 2008’deki hit şarkıları “Body On Me”yi söyledikleri coşkulu performansa verilen tepkiler hakkında ne hissettiğini sordu. Arayan kişi ayrıca hayranların sıradaki Ashanti ve Nelly olmasını umduklarına da dikkat çekti. Ben Affleck ve Jennifer Lopezyaklaşık 20 yıllık bir ayrılığın ardından kısa süre önce evlenen.

Ashanti bu soruya gülmekten kendini alamadı. “Aman Tanrım,” dedi. “Bir sürü yorum gördüm. Tepkim… vay canına. Çok fazla yorum vardı ve birçok insan bunu istiyordu.” Daha sonra Nelly ile ilişkisinin bugün nerede olduğunu doğruladı. Ashanti, “Daha iyi bir yerdeyiz diyeceğim,” diye açıkladı. “Çünkü daha önce gibiydi [*punching*]. bazı konuşmalarımız var [now]. Bu yüzden harikaydı.” Ne zaman Andy Cohen “Ama tekrar bir araya gelmiyorsunuz?” diye sordu, Ashanti de olasılığı kapatmadı. “Yani, ben…” dedi, gülmeden önce.

ashanti nelly
Ashanti ve Nelly ayrılmadan önce. (Mükemmel Resim/Shutterstock)

Nelly ve Ashanti 2003’ün başında tanıştılar ve sonunda çıkmaya başladılar. Ayrılmadan önce on yıl birlikteydiler. Eylül 2021’de ikili, birkaç yıldır birbirlerini görmedikten sonra yeniden bir araya geldi ve ikisi de sahneye çıktı. Ja Kuralı ve Şişman Joe’nun Verzuz savaşı. Gösteri sırasında Nelly koşarak Ashanti’ye sarıldı. “Onu sahnenin karşısına gelirken gördüğümde, aynen öyleydim, oh. Ve bu çok tuhaftı çünkü altı yılı aşkın bir süredir birbirimizi görmemiş veya konuşmamıştık. Bu yüzden garip bir duyguydu, ”diye itiraf etti Ashanti. Tamron Salonu Gösterisi. “O kadar uzun zaman olmuştu ki, onu gördüğümde nasıl hissedeceğimi ya da ne hissedeceğimi bilmiyordum.”

Sonraki bir röportajda Ashanti, Nelly’nin katılmayı kabul ettiğinde Verzuz’da olacağı hakkında hiçbir fikri olmadığını paylaştı. Etkinlikte eski sevgilisini görmenin “biraz garip” ve “çok beklenmedik” olduğunu kabul etti.

Ashanti ve Nelly, ayrılıkları hakkında kamuoyuna pek konuşmadılar, ancak 2015’te ayrılmaya bir ihanetin yol açtığını kabul etti. “Bazen insanların kendi güvensizliklerinin olması, karakterlerinin dışına çıkmalarına izin verdiğini düşünüyorum. İhanete uğradım, ”diye paylaştı. “İnsanların korkak olmasının büyük bir hayranı değilim. Şimdi farklı bir yerdeyim.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/14/ashanti-nelly-relationship-body-on-me-performance-wwhl-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir