Ash Gordon’ın Gurur Şarkıları Seçtikleri Bir ‘Eşcinsel Marşı’ İçeriyor


Ash Gordon'ın Gurur Şarkıları Seçtikleri Bir 'Eşcinsel Marşı' İçeriyor


Galeriyi görüntüle

Bu Gurur! Haziran ayı boyunca HollywoodLife çalışıyor gururun sesiLGBTQ+ topluluğu üyelerinin Pride 2022 çalma listenizde olması gereken şarkıları seçtiği bir aylık bir özellik. Bugün, kül Gordonyeni single’ı ile solo sanatçı olarak ilk çıkışını tazeledi – drag sanatçısı extraordinaire Trixie Mattel – bu Onur Ayında sevginizi hak eden bazı isimsiz kahramanların bir listesiyle birlikte çalma listesi için yaptığı seçimleri paylaşıyor.

Ash, “Aslında müzikalimi dünyaya sunmanın çok çılgınca bir başarısını yaşıyorum” diyor. HollywoodYaşam Gurur Planları sorulduğunda. “denir DRAG: Müzikalve arkadaşlarımla birlikte yarattım Alaska Thunderf-ck ve Tomas Costanza. Altı yıl üzerinde çalıştık [we put] 11 Haziran’da Hollywood’daki The Bourbon’da sahnelenecek. Dolayısıyla gurur ayının ilk yarısı yalnızca buna adanmıştır. İkinci yarı daha çok, kedilerimle yatakta akşamdan kalmayken çıkmayan saçlarımda gizemli bir parıltıyla geçecek.”

Ash Gordon'ın Gurur Şarkıları Seçtikleri Bir 'Eşcinsel Marşı' İçeriyor
Trixie Mattel ve Ash Gordon

Ash’in Trixie ile olan şarkısı – “Cosmic Colors” – solo sanatçı olarak ilk çıkışını yapıyor. Moddan ilham alan kolektifin kurucusu olarak Blah Blah Blah’lar, ash on yıldan fazla bir süredir müzik, film ve televizyonda çalıştı. Şimdi, saçını serbest bırakıyor ve her şeyi salıveriyor – yukarıda bahsedilen akşamdan kalmayı beslediği zamanlar hariç. Işıltılı ve kedilerle dolu ayınız için Ash’in The Sound Of Pride için seçtikleri burada.

David Bowie, “Modern Aşk”

kül Gordon: Favori queer ikonlarımdan birinin en mükemmel şarkısı. David Bowie, cinsiyet yelpazesindeki herkesin kendilerini uygun gördükleri şekilde – özür dilemeden ve iyi bir şekilde – ifade etmelerinin yolunu açtı. Nile Rodgers, benim nerdy pop lovin’ kalbime şarkı söyleten bu şarkıyı yaptı. Bunun bir gurur bop olduğu için tüm gün 10/10.

Myylo, “Yardım Edemiyorum Ama Bak”

tanıştım myylo pop merkezli bir dinleme partisindeydi ve bu şarkıyı çaldığında daha önce duyduğum hiçbir şeye benzemiyordu. Bu arsızca eşcinsel bir yaz marşı ve odadaki herkes buna bayıldı (çoğunlukla queer olmayan bir kalabalık olmasına rağmen). Harika yazı sınır tanımaz – ÖZELLİKLE gururla.

Ash Gordon’ın başarısı. Trixie Mattel, “Kozmik Renkler”

Kendi kornamı çalmak için değil, ama bu şarkı SLAPS. Kişisel düzeyde, benim için çok şey ifade ediyor çünkü bir kayıt sanatçısı olarak ilk yayınım. Tüm kariyerim boyunca sahne arkasındaydım. Yazarak ve üreterek edindiğim tüm bilgilerle, daha iyi bir yaratıcı olmam için bana ilham veren arkadaşlarımla (Trixie gibi) dünyaya daha fazla queer müzik getirmenin zamanının geldiğini düşündüm.

Ash Gordon'ın Gurur Şarkıları Seçtikleri Bir 'Eşcinsel Marşı' İçeriyor
Ash sağda.

HollywoodLife: Herkese sorduğumuz bir soru şu: Sizce PRIDE 2022’nin genel havası nedir?

Ash Gordon: Her şeyden önce – BİZ ÇIKIYORUZ!! Topluluk, pandemi ile geçen birkaç yıl boyunca gurur duymayı özledi, bu yüzden herkesin (ben dahil) kaybedilen zamanı telafi edeceğini hayal ediyorum. Ayrıca pek çok siyasi zorlukla da karşılaştık, ne yazık ki bazı büyük kayıplar ve bir topluluk duygusu hissetmek iyileşmek için güzel bir araçtır. İşte gurur havası.

Gurur aynı zamanda isimsiz kahramanları kutlamakla da ilgilidir. Kimin daha fazla ana akım tanınırlık kazandığını görmek istersiniz?

BONAVEGA mutlak bir hazinedir ve daha fazla insanın bilmesi gereken 80’ler merkezli güçlü pop müziği. Chløë Siyah bir panseksüel kween ve onun şarkılar sizi başka bir boyuta gönderecek. sadece doyamıyorum myylo!! İstediğin zaman o bir şarkı yayınlıyorhaftalardır kafama takıldı.

Trixie Mattel, Billboard listelerinin zirvesinde olmayı hak ediyor. Nasıl uygulanacağını TAM OLARAK bilen, daha çalışkan bir sanatçıyla hiç işbirliği yapmadım. ses Önyüklemek için öldürücü görseller istiyorlar. Cemil X bana gençliği veren Hollandalı queer bir sanatçı Şeftaliler vibrafon. Kale o senin radarında kesinlikle. Alaska Thunderf-ck bir işbirlikçi olarak gerçekleşen bir rüyadır ve beyni yazı odasında beni her zaman şaşırtmıştır. nedenini bilmiyorum onun şarkıları her yerde rotasyonda değil.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/15/ash-gordon-pride-songs-playlist-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir