Arnold Schwarzenegger’in Oğlu Joseph Baena Fitness Rutinini Bozdu


Joseph Baena spor salonuna geri döneceğine söz veriyor.

25 yaşındaki – babası olan Arnold Schwarzenegger– fitness endüstrisinde kendisine bir isim yaptı. Ve şimdi, Instagram takipçileri için egzersiz rutinini yıkıyor.

Joseph, 16 Mayıs tarihli bir yazısında “Bugün bu Tam Vücut Dayanıklılık Devresini denedim. 6 süper setten oluşuyordu ve grubu tamamen yıprattı ama aynı zamanda bizi de gaza getirdi!” Instagram makarası. “Yaklaşık 1 saat 20 dakikada tamamladım, ancak bir sonraki denemede daha hızlı olabileceğimi düşünüyorum.”

Daha sonra takipçilere bir meydan okuma yayınladı ve “Bu antrenmanı ne kadar hızlı tamamlayabileceğinizi düşünüyorsunuz?”

Söz konusu egzersiz devresine gelince?

“1. Savaş halatları 6 x 30sn > 200 Yükseltilmiş Crunches 2. 1 km Row > 50 Pull-up 3. 1 km Kayak > 150 şınav,” Joseph klipte devreyi tamamlarken yazısında yıkıldı, ” 4. 1,2 mil Koşu > 200 Split Squats 5. 1,9 mil Saldırı Bisikleti > 50 Dips 6. 8 Sled Push > 50 Squat Jump (ağırlık yeleği ile).”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374713/arnold-schwarzenegger-s-look-alike-son-joseph-baena-breaks-down-his-fitness-routine-in-shirtless-workout?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir