Arnold Schwarzenegger, Maria Shriver ve Temizlikçiyle İlişkisi Hakkında Konuşuyor – Hollywood Life


arnold schwarzenegger maria shriver


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Arnold Schwarzenegger yeni Netflix belgesel dizisinde hayatının en zor zamanlarından bile bahsediyor, arnold. Buna, 2011’de ailesine hizmetçiyle ilişkisi olduğunu söylediği zor zaman da dahildir. Mildred Baena ve oğlunun babasıydı, Joseph Baena1997 doğumlu. Belgeselde Arnold, sonunda neden itiraf ettiğini açıkladı. Maria Shriver durum hakkında ve nasıl tepki verdiğini paylaştı.

“Maria ve ben haftada bir kez danışmanlığa gittik,” diye hatırladı, başına İNSANLAR. “Seanslardan birinde danışman, ‘Bence Maria bir konuda çok spesifik olmak istiyor. Joseph’in babası olup olmadığınızı öğrenmek istiyor.’ Ve kalbimin durduğunu sandım ve sonra doğruyu söyledim. “Evet Maria, Joseph benim oğlum.” Bu yüzden ezildi.”

arnold schwarzenegger maria shriver
Arnold ve Maria 2009’daki bir etkinlikte. (Shutterstock)

Maria ve Arnold 1986’da evlendiler, birlikte dört çocukları oldu ve Mayıs 2011’de ayrıldıklarını duyurdular. Ayrılma haberlerinden günler sonra Arnold, Joseph’in babası olduğunu kamuoyuna doğruladı. O dönemde yaptığı açıklamada, Ocak 2011’de valilikten ayrıldıktan sonra bu haberi ailesine anlattığını açıklamıştı.

Belgeselde Arnold, “1996’da bir ilişkim oldu. Başlangıçta gerçekten bilmiyordum. [he was my child]. O yaşlandıkça benim için daha net hale geldiğini hissetmeye başladım. O zaman bu gerçekten sadece bir meseleydi, ‘Bunu nasıl sessiz tutuyorsun? Bunu nasıl bir sır olarak saklarsın?’”

Bu konuda herkesin önünde konuşmak, hâlâ her şey hakkında pişmanlık duyuyor gibi görünen aktör için “eski yaraları açtı”. “Hayatımın geri kalanında bununla yaşamak zorunda kalacağım,” diye itiraf etti. “İnsanlar başarılarımı hatırlayacaklar ve başarısızlıklarımı da hatırlayacaklar. Bu büyük bir başarısızlık.”

arnold schwarzenegger joseph baena
Arnold ve Joseph bisiklete biniyor. (Broadimage/Shutterstock)

Yine de Arnold’un bugün Joseph ile bir ilişkisi var ve oğlunu “fantastik bir adam” olarak gördüğünü açıkça belirtti. “Yaptığım yanlıştı ama Joseph’e bu dünyada hoş karşılanmadığını hissettirmek istemiyorum çünkü o bu dünyada çok hoş karşılandı. Onu seviyorum ve sıra dışı bir genç adam olduğu ortaya çıktı.”

Arnold ve Maria 12 yıldır ayrı olsalar da bugün “gerçekten harika bir ilişkileri” olduğunu doğruladı. Arnold, “Her türlü özel gün, hepimiz bir aile olarak birlikteyiz” dedi. “Ama bir aile olarak hep birlikte tek çatı altında olduğumuz zamanki gibi değil. Artık durum böyle değil.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/05/arnold-schwarzenegger-maria-shriver-affair-housekeeper-child-documentary/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir