Armie Hammer, Tecavüz ve Cinsel Suistimal İddialarında Sessizliği Bozdu


Başka bir eski, paige lorenzebelgesel dizisine katılmayan E! 2021’de aktörün “yavaş yavaş onu yatak odasında BDSM ile ilgili faaliyetlere sokmaya başladığı” ve eylemlerin rızaya dayalı olduğunu ekleyen haberler.

ile yaptığı röportajda Hava PostaHammer, herhangi bir suç işlediğini reddederken, kendisini suçlayanlara duygusal olarak tacizde bulunduğunu “yüzde bir milyon” kabul etti ve Vucekovich ve Lorenze ile geçmişteki ilişkilerinde bir “güç dengesizliği” olduğunu kabul etti ve ondan on yıl daha genç olduklarını belirtti. ve dahil oldukları “o sırada başarılı bir oyuncu” olduğunu.

Aktörün 2020’de eşinden ayrılmasından aylar sonra gelen cinsel taciz iddiaları Elisabeth Odaları, Hammer’a kişisel bir zarar verdi. Söyledi Uçak postası Şubat 2021’de, ilk suçlamaların internette yayılmasından bir ay sonra, Cayman Adaları’nda karantinadayken intihara teşebbüs ettiğini.

“Okyanusa doğru yürüdüm ve yüzebildiğim kadar uzağa yüzdüm ve ya boğulacağımı ya da bir tekne tarafından çarpılacağımı ya da bir köpekbalığı tarafından yeneceğimi umdum” dedi. “Sonra çocuklarımın hala kıyıda olduğunu ve bunu çocuklarıma yapamayacağımı fark ettim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363827/armie-hammer-breaks-silence-on-rape-and-sexual-misconduct-allegations?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir