Armie Hammer Soruşturmanın Ardından Cinsel Saldırıyla Suçlanmadı


Bölge Savcılığı sözcüsü, davanın neden ilerleyemediğini gerekçe göstererek devam etti.

“İlişkinin karmaşıklığı nedeniyle,” diye bitirdi Tiffiny, “ve rıza dışı bir zorla cinsel karşılaşmayı kanıtlayamamamız nedeniyle, davayı makul bir şüphenin ötesinde kanıtlayamıyoruz.”

Bölge Savcılığının açıklamasının ardından Hammer kendi ifadesini yayınladı.

31 Mayıs’ta Instagram gönderisinde, “Kapsamlı bir soruşturma yürüttüğü ve tüm bu süre boyunca hiçbir suçun işlenmediği sonucuna vardığım için Bölge Savcısına çok minnettarım.” “Adım temize çıktığına göre, hayatımı yeniden düzene sokmak için uzun ve zorlu bir sürece başlamayı dört gözle bekliyorum.”

Hammer, paylaşımına “Bu zamanı atlatmama yardım eden herkese çok özel bir teşekkür etmek istiyorum. İleriye ve yukarıya.

E! News, yorum için Effie ve Hammer’ın avukatlarına ulaştı, ancak yanıt alamadı.

Mart 2021’de Effie, bir basın toplantısında Hammer’ın Facebook’ta tanıştıktan ve 2016’da bir ilişkiye başladıktan sonra kendisine tecavüz ettiğini iddia etti. Hammer, avukatıyla birlikte iddiaları yalanladı. Andrew Brettler daha önce onları “çirkin” olarak etiketliyordu.

Basın toplantısında Effie, Sosyal ağ aktör, 24 Nisan 2017’de Los Angeles’ta dört saatten fazla ona “şiddetle tecavüz etti”.

Effie, avukatıyla yaptığı açıklamada, “Kafamı defalarca duvara tokatladı ve yüzüm morardı” dedi. Gloria Allred onun yanında. “Ayrıca bana karşı rıza göstermediğim başka şiddet eylemleri de gerçekleştirdi.”

Hammer’ın diğer eski ortakları da eski kız arkadaşı da dahil olmak üzere ilişkileri hakkında kamuoyuna konuştu. paige lorenze, E’ye kim söyledi! 2021’deki haberler Kriz yıldız “yatak odasında onu BDSM ile ilgili faaliyetlere sokmaya yavaş yavaş başladı” ve eylemlerin rızaya dayalı olduğunu da sözlerine ekledi.

Discovery+, Eylül 2022’de belgesel dizisini yayınladı çekiç evihangi eski Courtney Vucekovich 36 yaşındaki çocukla ısırma ve esaret içeren cinsel eylemlere katıldığını söyledi. Özellikle iddia edilen bir olayı “çok aşağılayıcı ve çok küçük düşürücü” olarak nitelendirdi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376007/armie-hammer-not-charged-with-sexual-assault-after-lapd-investigation?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir