Arkadaşların Şükran Günü Bölümlerini En Kötüden En İyiye Sıralama


Joey’nin etli terlerinden komik bir konuk görünümüne brad pitt, bunda her şey var. Ama kendimizin önüne geçiyoruz. “Söylentiye Sahip Olan”, Monica’nın çetenin yarısı istemediği için hindi pişirmeyeceğini açıklamasıyla başlar. Bundan mutsuz olan Joey, tüm kuşu kendisinin bitirmeye söz vererek Monica’nın fikrini değiştirir.

Bu sırada Monica, Ross ve Rachel’ın lisedeki akranları Will (Pitt) de onlara katılır. Ancak Will, lisede ona pek iyi davranmadığı için Rachel’ın devam ettiğini öğrenince üzülür. Yemek sırasında Will, kendisinin ve Ross’un “Rachel’dan Nefret Ediyorum” kulübünde olduklarını ve onun interseksüel olduğuna dair bir söylenti çıkardıklarını açıklar. (Not: Olay örgüsünün bu kısmı pek eskimedi.) Rachel tamamen öfkelenmeden önce, Monica arkadaşına Ross ve 50 yaşındaki kütüphaneci hakkında bir söylenti başlattığını hatırlatır – Ross’a göre bu bir söylenti değildi. ‘ itiraf.

Sorunlu şakalar bir yana, o zamanlar evli olan Pitt ve Aniston arasındaki dinamik çok komikti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1310802/ranking-the-lessigreaterfriendslessigreater-thanksgiving-episodes-from-worst-to-best?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir