Ariana Madix’in Tom Sandoval’ın Aldatılmasına İlişkin Açıklaması – Hollywood Life


Ariana Madix


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Vanderpump Kuralları yıldız Ariana Madix uzun süredir erkek arkadaşı hakkındaki sessizliğini bozdu Tom Sandoval16 Mart’ta, ilişkiyi öğrendikten iki hafta sonra aldatma skandalı. 37 yaşındaki Ariana başladı instagram 39 yaşındaki Tom’un rol arkadaşıyla onu aylarca aldattığını öğrendikten sonra hayranlarına destekleri için teşekkür ederek açıklama yaptı. Raquel Leviss, 28. “Arkadaşlarımdan, ailemden ve son iki haftadır hiç tanışmadığım insanlardan gördüğüm coşkulu sevgi ve destek için en içten şükranlarımı sunmak istiyorum” diye yazdı. “Dayanamayacakmışım gibi hissettiğimde, hepiniz bana devam etme gücü verdiniz ve en karanlık saatlerimde beni gördünüz.”

Daha sonra durumu doğrudan ele aldı ve ekledi, “Harap olduğumu ve kırıldığımı söylemek yetersiz kalıyor. Ancak bu işte yalnız olmadığımı biliyorum. En yakın arkadaşlarımın çoğu da şu anda bu kaybın yasını tutuyor ve bu ihanetin pek çok düzeyde sersemletiyor. Dünyanın en iyi destek sistemine sahip olduğum için çok şanslıyım ve umarım bana gösterdiğiniz sevginin karşılığını herkese ödeyebilirim. Beni öldürmeyen şey kaçsa iyi olur.”

Ariana ve Tom dokuz yıldır çıkıyorlardı, 3 Mart Cuma günü Tom’un Raquel ile aylarca süren bir ilişkisi olduğu haberi çıktı. Tom Schwartz Geçen yıl boşandıktan sonra Katie Maloney. Ariana’nın, Tom Sandoval’ın ilişkisini, 1 Mart 2023’te Raquel’den samimi bir video ve Tom’un telefonunda “uygunsuz mesajlar geçmişi” bulduğu zamana kadar öğrenmediği bildirildi. Aldatma skandalı kamuoyu tarafından öğrenilene kadar, Ariana Instagram’ını kısa bir süre için sildi ve Katie gibi insanlara yaslandı. Lala Kent, Şeana Shayve hatta eski VPR yıldız Kristen Doute (Tom’la çıkan) destek için.

Ariana Madix
Ariana Madix (Fotoğraf: Ariana Madix)

“Skandoval” olarak adlandırılan hile skandalının ortasında Bravo, tüm oyuncu kadrosunun tepkisini yakalamak için şovu çekmeye devam etti ve sahneler şu anda yayınlanmakta olan 10. Sezonun bir parçası olacak. Üretime yakın bir kişi ortaya çıktı Altıncı Sayfa Ariana ve Tom’un 2 milyon dolarlık Valley Village evlerinde kamera karşısında ilişkisinden bahsettiklerini, ancak Ariana’nın “Tom tarafından gazla aydınlatılmış gibi hissederek sohbetten uzaklaştığını” söyledi. İddiaya göre Tom, Ariana’ya ilişkinin “akıl sağlığını nasıl etkileyeceği” konusunda endişeli olduğunu söyledi. İçeriden biri, “Ariana, arkadaşları ve rol arkadaşlarıyla olanları özetledi, bunların çoğu hayal kırıklığına uğradı, Tom eylemlerinin sorumluluğunu üstlenemiyor veya önemli bir pişmanlık ifade edemiyor gibi görünüyor.”

Tom Sandoval
Tom Sandoval ve Ariana Madix (Fotoğraf: Shutterstock)

Tom’un sosyal medyadaki skandala değinmesi uzun sürmedi. 5 Mart’ta, Schwartz & Sandy’nin bar ve restoran ailesinden – kısmen sahibi ve rol arkadaşı Tom Schwartz da dahil olmak üzere – eylemlerinden dolayı vermiş olabileceği zarar için özür diledi. Reality yıldızı, “Hey, bana olan öfkenizi ve hayal kırıklığınızı tamamen anlıyorum ve hak ediyorum, ancak lütfen Schwartz’ı arkadaşlarımı ve ailemi bu durumun dışında bırakın…” dedi. “Schwartz bunu özellikle çok yakın zamanda öğrendi ve eylemlerime kesinlikle göz yummadı. Bu çok kişisel bir şeydi.”

Tom, “Ayrıca, Schwartz & Sandy’s’in üzerinde benim adım olabilir ama ayrıca kendileri ve aileleri için restorana güvenen 3 ortak ve 20 çalışan daha var. … Lütfen öfkenizi onlara değil bana yöneltin. Yanlış bir şey yapmadılar.” Açıklamasını, çalışanlarına ve ortaklarına “saygısından dolayı ara verdiğini” ve neden olduğu zararın geri kalanını ele almadan önce “zamana ihtiyacı olduğunu” açıklayarak sonlandırdı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/16/ariana-madix-statement-tom-sandoval-cheating-raquel-leviss/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir