Ariana Madix’in Tom Sandoval ve Raquel Leviss’in Ayrılık Haberlerine Tepkisi – Hollywood Life


Ariana Madix


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Bravo

Raporların bunu iddia etmesinden sadece saatler sonra Tom Sandoval Ve Raquel Leviss ayrıldık, Andy Cohen diye sordu Ariana Madix göründüğü sırada bölünmüş haberler hakkında açık bir şekilde Ne Olduğunu Canlı İzle. Ariana, 17 Mayıs finalinin ardından “Bunu kesinlikle kabul etmiyorum,” dedi. Vanderpump Kuralları.

Ariana Madix
Ariana Madix, ‘Vanderpump Kuralları’ hakkında. (Bravo)

Ariana, “4 gün önce falan evime mektuplar gönderiyordu, yani…” “Suç olduğu için mektupları açmadı, ama ona hitaben yazılmıştı ve onun el yazısıydı.”

Ariana ve Tom hala evlerinde birlikte yaşıyorlar ama Ariana evi satıp yoluna devam etmeye kararlı. Ariana, Andy’ye kendisinin ve Tom’un hala birlikte yaşamalarına rağmen “herhangi bir düzeyde etkileşimde bulunmadıklarını” vurguladı. Raquel şu anda bir tesiste akıl sağlığı tedavisi görüyor. Ariana’nın Tom veya Raquel’i affetmesi için ne gerektiği sorulduğunda, “Bu olmuyor” yanıtını verdi.

Andy, Ariana’yı filme çekerken en son nasıl gördüğünü anlattı. Vanderpump Kuralları 24 Mayıs’ta yayınlanmaya başlayacak olan 10. sezon birleşimi. Duygusal ve drama dolu yeniden birleşme şovunu çektiğinden beri nasıl olduğunu sordu.

“İyi hissediyorum. İyileşmek ve büyümek için arkadaşlarımın beni en iyi konuma getirdiğini kesinlikle hissediyorum. Dürüst olmak gerekirse sadece ileriye bakıyorum, sadece ileriye bakıyorum ve geriye bakmıyorum” dedi.

Ariana Madix
Ariana Madix ve Raquel Leviss, ‘Vanderpump Kuralları’ hakkında. (Bravo)

bu Ne Olduğunu Canlı İzle bölüm hemen sonra yayınlandı Vanderpump Kuralları Herkesin Tom ve Raquel’in gizli ilişkisini öğrenmesinin sonuçlarını gösteren 10. sezon finali. Ariana, final sırasında Tom’un “bir tür özür turu” olduğunu “gülünç” olarak nitelendirdi.

Geriye dönüp şu anda ne bildiğini bilen Ariana, tüm bu durumun en utanç verici kısmının “tüm zaman boyunca benim bilgim olmadan, arkamdan, sadece eski sevgilim tarafından değil, hikayenin uydurulması” olduğunu kabul etti. – erkek arkadaşı ama onun küçük uçan maymunları da.” Bahsettiği “uçan maymun” mu? “Tom Schwartzesas olarak,” diye alay etti Ariana.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/17/ariana-madix-reaction-tom-sandoval-raquel-leviss-breakup-wwhl/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir