Ariana Madix, Vanderpump Kurallarında Moda Gerçekliğinden 17 Kez Kurtuldu


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Ariana Madix moda söz konusu olduğunda her zaman görevi alır. bu Vanderpump Kuralları yıldız, 10. Sezon buluşmasındaki kıyafetiyle ağzı açık bıraktı. Şaşmamalı Andy Cohen Instagram Stories’de paylaşılan 22 Mart videosunda buna “intikam elbisesi” adını verdi. Ariana, “Kesinlikle öyle göründüğünü hissediyorum. Sanırım gözleri kanayacak.” eski sevgilisinden bahsediyordu Tom Sandoval, Elbette. Tom’un Ariana’nın yakın arkadaşı ve rol arkadaşıyla aylarca süren bir ilişkisi vardı. Raquel Leviss“Scandoval” terimi doğdu ve hayranlar, haberin Mart 2023’te yayınlanmasından bu yana onun hakkında konuşmayı bırakmadı.

Tabii ki, bu kırmızı takım ikonik olmaktan başka bir şey değil, ama o birçok Ariana’nın bu sezon hayatta kaldığı trend görünümler. Bunu 27 doları giydi küçük siyah elbise 10. Sezon galası sırasında Steve Madden’dan. Ariana bu paslı portakalın içinde zahmetsizce havalıydı. elbise kesikler ile. Bu sevimli gülen suratla pozitif hisler getirdi. terlik.

Bazı bütçe dostu alternatifler de dahil olmak üzere, Ariana’nın sezonun en iyi görünümleri için gözlüklerinizi kaldırın. Kalemleri ve pilleri alamayabilir ama Her zaman onun tarzı ile alır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374570/17-times-ariana-madix-surved-fashion-realness-on-lessigreatervanderpump-ruleslessigreater-season-10?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir