Ariana Madix, Tom Sandoval’ın Raquel Leviss İlişkisinden Önce Aldattığını Düşünüyor – Hollywood Life


Ariana Madix


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Gregory Pace/Matt Baron/Shutterstock

Ariana Madix eski erkek arkadaşı hakkında geri adım atmadı Tom Sandoval‘ın yeni bölüm aldatma hikayesi Babanı ara. Tom’un yakın arkadaşıyla olan şok edici ilişkisine değindikten sonra ve Vanderpump Kuralları ortak yıldız Raquel Leviss, 37 yaşındaki Ariana, uzun süredir birlikte olduğu partnerinin 9 yıllık ilişkileri boyunca kendisine sadakatsizlik etmiş olabileceğine dair iki örnek verdi. “Bir yıl ve yıllar önce vardı. ‘Tom, San Diego’daki arkadaşımla birlikte oldu’ gibi bir DM aldım. Tekrar tekrar gündeme getirdim. Ve [he] ‘Hayır, kesinlikle’ gibiydi. Hayır, hayır, hayır’ dedi Ariana podcast’te. “Gerçekten sadece bir hayırdı. Hayır, ‘Hayır, bence bu bir evetti’ dedim. ”

Ariana Madix
Ariana Madix ve Tom Sandoval (Fotoğraf: Gregory Pace/Matt Baron/Shutterstock)

Ariana, Tom’un bahsettiği ikinci kopya örneğini gündeme getirdi. Şeana Shay finalden son sahnedeki oturma sohbetleri sırasında. Ariana, “Onun da tam olarak kim olduğunu bildiğimden yüzde 99,9 eminim,” dedi. “Ama öyle söyleniyor ki, kaç tane… bilmiyorum,” diye ekledi Tom’un kopya çekmesi hakkında.

39 yaşındaki Tom’un aldattığı iddia edilen kadınlardan birinin eski rol arkadaşları olduğuna dair söylentiler var. Billie Lee, ancak Ariana podcast’teki bu spekülasyonu kapattı. “Orada bir şey olduğunu sanmıyorum,” dedi. “Ve yapmamamın nedeni… Bunun kulağa çılgınca geldiğini anlıyorum çünkü Raquel sevdiğim ve güvendiğim biriydi ama Billie Lee’nin bunu yapmayacağına güveniyorum. Bunun hakkında konuştuk.”

Ariana, 28 yaşındaki Raquel’i ailesinin yaşadığı St. . Ariana, Tom ve Raquel’in birlikteyken bunu “birden fazla” yaptıklarını iddia etti, ancak Tom’un ailesinin bu ilişkiden haberdar olup olmadığından emin değil.

Ariana, “Tam olarak ne bildiklerini veya ne zaman bildiklerini söylemek zor,” dedi. “Bence bir noktada biliyorlardı ama kesinlikle göz yummuyorlardı. Ve onu koyuyordu [Raquel] bir otelde.”

Tom Sandoval
Tom Sandoval; Ariana Madix; Raquel Leviss (Fotoğraf: MediaPunch/Shutterstock)

Önce VPR 10. sezon finali 17 Mayıs’ta yayınlandı, yapımcı Alex Baskın söylenmiş Çeşitlilik 23 Mart’ta çekilen birleşme sırasında bu “yeni” bilgi düştü. Babanı ara ev sahibi Alex Cooper Ariana’ya, ifşanın Raquel ve Tom’un ilişkisinin aslında Raquel hala nişanlıyken başlamış olabileceğine inanıp inanmadığını sordu. James Kennedy. Ariana bu spekülasyon hakkında “Belki,” dedi ve ekledi, “bu gerçekten ne fark eder?” Ariana inanmadığını söyledi raquel hamile yada bu Lisa Vanderpump ilişkiyi başından beri biliyordu.

24 Mayıs’ta yeniden bir araya gelmenin başlamasıyla, Ariana açıkladı Babanı ara 11. sezon için geri dönmeyi yeniden düşünmesi için hangi bilgilerin çıkması gerekirdi. “Beni güvensiz hissettiren herhangi bir şey” dedi. “Ya da köpeğimin güvensiz olması için. Bunun gibi bir şey. Güvenlik açısından herhangi bir şey, herhangi birimizin ‘Film için geri dönmeyeceğiz’ demesine neden olacak tek şey olacaktır. Ama bunu göremiyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/24/ariana-madix-thinks-tom-sandoval-cheated-before-raquel-leviss/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir