Ariana Madix, Tom Sandoval veya Raquel Leviss ile “VPR”de Çekim Yapmayacak – Hollywood Life


ariana tonları raquel


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: MediaPunch/Shutterstock

Ariana Madix eski sevgilisinin yakınında olmak istemiyor, Tom Sandovalya da eski kankası, Raquel Leviss, Mart ayında manşetlere çıkan aylarca süren ilişkilerinin ardından. Onlarla o kadar işi bitti ki, onlarla film çekmeyi reddettiğini belirtti. Vanderpump Kuralları ile bir röportaj sırasında New York Times 18 Mayıs Perşembe günü yayınlandı. “İkisine de söyleyecek hiçbir şeyim yok. Gösterimiz çok gerçek ve gerçek bir arkadaş grubunu takip ediyor ve hiçbiri arkadaş grubunda değil, bu yüzden bol şans” dedi.

37 yaşındaki Ariana’nın 39 yaşındaki Tom ve 28 yaşındaki Raquel’e söylemek zorunda olduğu her şey muhtemelen yoğun olduğu bildirilen toplantıda zaten söylenmişti. Vanderpump Kuralları 23 Mart’ta çekilen 10. sezon buluşması. Merakla beklenen buluşmanın fragmanı 11 Mayıs’ta düştü ve birkaç oyuncu kadrosunun Tom ve Ariana’yı çamurda sürüklediğini gösterdi. Aşağıdaki fragmanda görüldüğü gibi, Ariana eski ve eski arkadaşına “fareler” adını verdi ve Raquel’i “şeytani, çılgın ve insan altı” olarak etiketledi.

Neyse ki Ariana, yeniden bir araya gelmenin gidişatından memnun görünüyordu ve oyuncu arkadaşları tarafından desteklendiğini hissettiğini söyledi. “Biraz tuhaf bir gündü çünkü çoğu zaman başka bir buluşmada tüm sezonu yaşadığımızı hissediyorum. Ama bu birleşmede, gerçekten sadece herkes bire ya da ikiye karşıydı. [cast members]”diye not etti NYT. “Hiç bu kadar birlik olmamıştık”

Şu anda, Bravo’nun 11. Sezonu nasıl çekeceği belli değil, ancak Alex Baskınbaş yapımcı Vanderpump Kuralları, potansiyel olarak tüm oyuncu kadrosundan ilgi var gibi göründüğünü söyledi. “Kimse hayır demiyor, ben söyleyeceğim” dedi Çeşitlilik, “ama bence şu anda herhangi birinin evet demesi zor, çünkü herhangi bir erteleme almamış gibi hissediyorlar.” İşler sakinleşirken oyuncu kadrosunun “bir dakika” olacağını da sözlerine ekledi.

Ariana’nın röportajı New York Times aynı gün düştü, Tom ve Raquel’den neredeyse eşit derecede nefret ettiğini itiraf etti. Görünüm. Yardımcı sunucuya, “Oldukça boyun ve boyun, ama onu söyleyebilirim” dedi. Sevinç Behar kimden daha çok “nefret ettiğini” sorduktan sonra.

Ayrıca iyileşme sürecini günden güne aldığını da açıkladı. “Oraya ulaşmanın yavaş bir süreç olduğunu düşünüyorum, ama sanırım her seferinde bir gün, an be an, o yere gittikçe daha fazla geliyorum ve dün geceki bölümü izlemek, gerçekten seni geri getiriyor. hissettiğim o öfkeye, o içgüdüsel duyguya, o kaygıya, ”diye hatırladı.

Ariana’nın sözleri, ilişkiyi öğrendikten sonra sessizliğini bozduğunda sahip olduğu zihniyeti yansıtıyordu. Haberin 16 Mart’ta yayınlanmasından neredeyse iki hafta sonra konuşmak Instagram gönderisi, diye yazdı, “Harap olduğumu ve kırıldığımı söylemek yetersiz kalır. ancak, bu işte yalnız olmadığımı biliyorum. en yakın arkadaşlarımın çoğu da şu anda bu kaybın yasını tutuyor ve bu ihanetin pek çok düzeyde sersemletiyor. Dünyanın en iyi destek sistemine sahip olduğum için çok şanslıyım ve umarım bana gösterdiğiniz sevginin karşılığını herkese ödeyebilirim. “Beni öldürmeyen şey kaçsa iyi olur” diye bitirdi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/18/ariana-madix-wont-film-tom-sandoval-raquel-leviss-vanderpump-rules/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir