Ariana Madix, Tom Sandoval ve Raquel Leviss’in Konuk Odasında Seks Yaptığını Onayladı – Hollywood Life


ariana madix, tom ve raquel'in seksini onayladı


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Arlene Richie/Shutterstock

Ariana Madix37, ortaya çıktı Babanı ara 23 Mayıs’ta podcast yayınladı ve eski erkek arkadaşı hakkında çay döktü, Tom Sandoval, Ve Raquel Leviss‘ mesele. bu Vanderpump Kuralları Mart 2023’ün başında yıldızlar ayrıldı, Tom’un 28 yaşındaki Raquel ile aldattığının ortaya çıkmasının ardından manşetlere taşındı. Şimdi, Ariana rekoru düzeltiyor ve söylenti Ariana yan odadayken 28 yaşındaki çocukla yattığı doğruydu. “Ben kendi yatağımda uyurken onlar benim misafir odamda seks yaptılar ve o ve ben yatağa birlikte girdik” dedi. önizleme klibi bölümün

39 yaşındaki Raquel ile iddia edilen karşılaşmayı hatırlayan Ariana, Tom’un rol arkadaşıyla birlikte olmak için yanından ayrıldığını ekledi. “Sonra yataktan ayrıldı ve misafir odasına gitti ve onu becerdi,” diye ev sahipliği yaptı, Alex Cooper. Ariana, Tom’la yaklaşık on yıllık ilişkisi sırasında “görmezden gelip gelmediği” sorulduğunda, hemen “Evet” diye itiraf etti. 37 yaşındaki televizyoncu daha sonra Tom’un Raquel’i Aralık 2022’de St. Louis’deki memleketine getirdiği olaydan alıntı yaptı. TMZ 11 Nisan’da.

Daha sonra önizleme klibinde Ariana, Tom’un Raquel ile olan izlerini örtmek için “başkalarının kredi kartlarını kullandığını” iddia etti. Ayrıca, eski sevgilisinin ilişki boyunca “farklı yerlere” gizli kaçışını uçurduğunu da iddia etti. Ayrıca Alex, dinleyicilere Ariana ve Tom’un “açık bir ilişki içinde olmadığını” doğruladı ve ona bu varsayımın nereden başladığını sordu. Eski kız arkadaşı, “Sanırım ondan geldi” dedi. Ve Tom, Ariana’dan defalarca ayrılmaya çalıştığını iddia etse de, bu yılın başlarında gerçekte olanları ikiye katladı.

Ariana Madix
Ariana Madix (ortada), 2022 sonbaharında Tom Sandoval ve aldattığı kadın Raquel Leviss ile poz verdi. (Shutterstock)

“Kendimi öldüreceğimi asla söylemedim,” diye açıkladı. Podcast bölümünün önizlemesi daha sonra Tom’un Ariana’yı birden fazla kadınla aldattığını iddia etti. Ariana, “Birleşmeyi çektikten sonra bile bazı şeyler öğrendim,” diye devam etti. Tom ve geri kalanı VPR kadro, şok edici ayrılıktan sadece haftalar sonra, 23 Mart’ta 10. Sezonun yeniden bir araya gelişini filme aldı. Dahası, bölümün fragmanında Ariana rol arkadaşlarına seslendi. Katie Maloney Ve Lala Kentve onun “yakın çevresinde” olmadıklarını kaydetti.

Ariana görünüşte bunalmış göründüğü için, sunucu sorularını arka arkaya düzenlediğinde fragmanın sonu daha da şok edici oldu. “Lisa [Vanderpump] her zaman biliyordu. Raquel hamile,” dedi podcast sunucusu, gösteri ve ilişkiyle ilgili söylentilerin listesini yüksek sesle okurken. Son olarak, klibin sonunda, sunucu Tom’u “kaybettiğini” iddia ettiğinde Ariana yerini korudu ve alkışladı. Alex, “İnsanlar ‘onları nasıl elde edersen kaybedersin’ gibidir,” dedi ve Ariana, “Onu ben kaybetmedim. O beni kaybetti.” Tam podcast bölümü bu gece Spotify’da prömiyer yapacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/23/ariana-madix-confirms-tom-sandoval-raquel-leviss-sex-guest-room/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir