Ariana Madix, Tom Sandoval Ayrıldıktan Sonra Daniel Wai İle Romantizmi Detaylandırıyor


Yardımcı sunuculara “İlişkideki tek kişi o olduğu için suçu daha çok ona yüklediğimi söyleyebilirim” dedi. Hoda Kotb Ve Jenna Bush Hager. “Çok yakın arkadaşım olmasına rağmen, nihayetinde bu sınırları belirlemenin ilişkideki kişinin sorumluluğunda olduğunu düşünüyorum.”

Bu, Ariana’nın kendisinin ve eski güzellik kraliçesinin bir daha arkadaş olacağı bir dünya hayal edebileceği anlamına gelmez.

“Yapmıyorum, gerçekten bilmiyorum,” diye itiraf etti. “Ben sadece o kişiye güvenmiyorum. Dün gece programda eski sevgilimin ‘Ariana için insanlara güvenmenin zor olduğunu biliyorum’ dediğini duydun ve aradan yıllar geçti. Kendime gelmem uzun zaman aldı. yeni arkadaşlara güvendiğim bir nokta. Bu yüzden, sanırım bu güven bir kez kırıldığında, geri dönüşü göremiyorum.”

Dağınık ayrılığın ardından Ariana’nın yoluna devam ettiğini görmekten mutlu olanlar sadece Bravo hayranları değil. O VPR ortak yıldızlar Şeana Shay Ve Lala Kent geçenlerde Daniel’e onay damgasını vurdu.

Scheana, “Ona nasıl davrandığına tanık oldum, dürüst olmak gerekirse – Tom’la ilişkisinin başlangıcında bile – onun etrafından dolaştığında, ondan bahsettiğinde onun nasıl aydınlandığını hiç görmedim.” E’ye söyledi! Bu ayın başlarındaki haberler. “Onu bu kadar mutlu görmek gerçekten ama gerçekten inanılmazdı.”

Lala, “Onu, hayata dair hafif ve heyecanlı göründüğü bu yeni adamla görmek ilham verici” diye yineledi.

Ariana ve Daniel’in en şirin resimlerini görmek için okumaya devam edin.

Vanderpump KurallarıÜç bölümlük buluşma 24 Mayıs Çarşamba günü saat 21: 00’de Bravo’da başlıyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374784/ariana-madix-details-%22lovely-and-caring%22-romance-with-daniel-wai-after-tom-sandoval-break-up?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir