Ariana Madix Sonunda Kendisinden ve Tom Sandoval’ın 2 Milyon Dolarlık Evinden Çıktı


Tom, “Hatalar yaptım, bencildim ve sevdiğim birini inciten pervasız kararlar verdim” dedi. Instagram’da yazdı 7 Mart. “Hiç kimse bu acıyı bu kadar travmatik ve herkesin önünde hissetmeyi hak etmiyor.”

Devam etti, “En büyük pişmanlığım, Ariana’nın onurunu lekelemiş olmam. Sevgi dolu ailelerimiz ve arkadaşlarımız da dahil olmak üzere pek çok insanı asla hayal kırıklığına uğratmak istemedim.”

Raquel, 8 Mart’ta yaptığı açıklamada, “Mazeret yok, ben kurban değilim ve eylemlerime sahip çıkmalıyım ve ben Ariana’yı incittiğim için çok pişmanım.”

Eski güzellik kraliçesi, “Kendim hakkında, karşılıklı bağımlılık kalıplarım ve sevilme ve sevilmeyi hissetme bağımlılığım gibi şeyler öğreniyorum” diye ekledi. “Kendi iyiliğim dikkate alınmadan sağlıklı olmayan, bazen başkalarını olumsuz etkileyen ve çoğu zaman yakın bağları arkadaşlıklarıma tercih eden yakın bağlantılar yoluyla duygusal onay aradım.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375165/lessigreatervanderpump-ruleslessigreater-ariana-madix-finally-dips-out-of-her-and-tom-sandoval-s-dollar2-million-home?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir