Ariana Madix, Scheana Shay ve Lala Kent Yeniden Birleşmeye Nasıl Hazırlanıyor?


Ariana Madix hararetli olması beklenen olaydan önce gevşemek zaman alıyor Vanderpump Kuralları birleşme

Gerçek yıldız, yardımcı yıldızlarla biraz kız zamanı geçirmek için Los Angeles’a çıktı. Şeana Shay Ve Lala Kent 10. sezonun yeniden bir araya gelmesi için çekimlerden bir gün önce yapılacak.

Ariana, Scheana ve Lala, 22 Mart’ta Drowsy Sleep Co. ile ses banyosuna katılırken biraz dinlenip rahatladılar. Arkadaşlar E’de resmedildi! Atletik ve rahat kıyafetlerle ipekle birlikte uzandığınız haberlere özel fotoğraflar göz maskeleri markadan—Ariana’nın ayrılmasının ardından Tom Sandoval bu aydan daha erken.

Scheana ayrıca, “kafeine” kesinlikle ihtiyaç olduğunu açıklayan Ariana ile “birleşme öncesi kahve” içmek için Starbucks’a uğradı. Scheana daha sonra Instagram Hikayesinde arkadaşlarının bir “Kişisel bakım günü” geçirdiklerini ve Caela Esthetics tarafından cilt germe yaptırdığını gösterdiğini paylaştı.

yardımcı yıldız Raquel LevissTom’la ilişkisinin Ariana’nın dağılmasına yol açtığı iddia edilen , özel olarak E’ye söyledi! 22 Mart’ta kayda katılmayı planladığına dair haberler. Birkaç hafta önce Scheana’ya karşı geçici bir uzaklaştırma emri almasına rağmen, “Evet, yarınki toplantıya bizzat katılacağım” dedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368977/lessigreatervanderpump-ruleslessigreater'-ariana-madix-joins-scheana-shay-and-lala-kent-for-relaxing-outing-before-reunion?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir