Ariana Madix Görünüşe Göre Raquel Leviss İçin Kötü Hissettiğini Söyledi: Video – Hollywood Life


ariana madix raquel leviss için üzülüyor


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Todd Williams/Charles Sykes/Bravo

Vanderpump Kuralları yıldız Ariana Madix37, eski arkadaşına karşı biraz sempatik görünüyor. Raquel Leviss28, 7 Haziran’da Sezon 10 buluşmasının üçüncü bölümünde çarptığı kişi. 8 Haziran’da Los Angeles’taki LAX havaalanındayken, sarışın güzele bir muhabir sordu (buraya bak) Raquel için “biraz eşit” hissediyorsa, ki bu Tom Sandovaleski sevgilisi, “Tabii, evet” diye yanıtladı. Kurucusu Hakkında Bir Şey, havaalanı kıyafetlerini rahat tuttu ve büyük boy güneş gözlükleriyle tamamen siyah bir eşofman giydi.

Ariana Madix, Raquel Leviss'i kötü hissediyor
Ariana Madix (sağda) ve eski sevgilisi Tom Sandoval (sağda), Raquel Leviss (solda) ile aldattıktan sonra ayrıldılar. (Nicole Weingart/Bravo)

Muhabir, Ariana’ya Tom ve Raquel’in “hala aşık” olduklarına inanıp inanmadığını sorduğunda, 37 yaşındaki Ariana emin değildi. “Bilmiyorum,” dedi sırıtarak. #Scandoval dışında Ariana, önceki gece yayınlanan şok edici yeniden birleşme bölümünün ardından “iyi” olduğunu belirtti. Tom’un eski sevgilisi, 39 yaşındaki ve eski sevgilisinin popüler realite şovunun 11. Sezonunda olup olmayacağı sorulduğunda güldü. “Bilmiyorum. Bu kararları ben vermiyorum,” diye bitirdi Ariana, havaalanı güvenliğine girerken.

TV kişiliği çerçeveden çıkmadan sadece birkaç dakika önce muhabir, Ariana ve Tom’un paylaştıkları evi satmayı planlayıp planlamadıklarını sordu. “Bilmiyorum,” dedi ve eklemeden önce, “Bunu satmayı çok isterim, teşekkürler.” Yukarıda bahsedildiği gibi, Ariana’nın LAX gezisi, 10. sezonun son yeniden birleşme bölümünden bir gün sonra gelir. Bölüm sırasında Raquel’in eylemlerini “şeytani” olarak nitelendirmekle kalmadı, aynı zamanda kendisi için “en kötüsünden” başka bir şey istemediğini de söyledi. 28 yaşındaki kendini savunduktan sonra (buraya bak) ve “’Bu ilişkide olmak istiyor musun?

Ariana, “Cevap evetti ve o noktada onunla zaten yatmıştın, o yüzden kapa çeneni,” diye bağırdı Ariana. “Git kendini bir ****** peynir rendesi ile becer. Siktir git. Berbatsın. İğrençsin ve bir insanın başına gelebilecek en kötü şeylerin senin yüzünden olmasını diliyorum!” Ariana ve Tom, uzun süredir erkek arkadaşının onu Raquel ile aldattığını öğrendikten sonra bu yılın Mart ayı başlarında ayrıldılar. Şok edici skandaldan önce, Ariana ve Raquel aslında arkadaştı. Hatta ilki, gösteri sırasında kendisi ve Tom’un yakınlık sorunları konusunda Raquel’e güvenmeye devam etti.

Son birleşme bölümünün yayınlanmasından bir gün sonra, Ariana da kapağı süsledi. Cazibe dergi. Samimi röportaj sırasında, kendisinin ve Tom’un üç ay önceki ayrılmalarından önce karşılaştıkları sorunları anlattı. Haziran 2023 sayısı için “Sadece nüfuz edici seksin dışında samimiyet isteyen biri olduğumu hissediyorum ve bu çok uzun süredir mahrum kaldığım bir şeydi” dedi. “Kadınlar olarak, birkaç kez bir şeyler gündeme getirebiliriz ve sonra dururuz. Ben oradaydım. Bu adamın eve gelip benimle vakit geçirmesi için dırdır etmeye devam edemeyeceğim gibiydi. Bir kaynak, Tom ve Raquel’in birlikte bir ilişki yaşadığına dair şok edici haberlerin ardından söyledi. Altıncı Sayfa 17 Mayıs’ta Tom ve esmer güzel ayrıldı. “Raquel bayıldı. Sandoval ona göre değil,” dedi o sırada içeriden biri.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/08/ariana-madix-feels-bad-raquel-leviss-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir