Ariana Madix, Eski Tom Sandoval ile Paylaştığı Evden Taşınıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Ariana Madix


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Papgalore / BACKGRID

Ariana Madix37, ile ilişkisinden uzaklaşmak için bir sonraki adımı attı. Tom Sandoval, 39, Pazartesi günü, paylaştığı Valley Village evinden eşya kutularını taşırken görüldüğünde. Kutuları tutarken ve diğer insanlarla birlikte bir U-Haul kamyonuna yüklerken gülümsedi. Sarı saçları döküldüğü için mavi bir sweatshirt, siyah tayt ve beyaz spor ayakkabı içeren gündelik bir kıyafet giymişti.

Ariana Madix
Ariana Pazartesi günü eski evinden taşınıyor. (Papgalore / BACKGRID)

Ariana, taşınma sırasında fotoğraflanmasına ek olarak, instagram Tom’un hala yüzde 50’sine sahip olduğu bildirilen, evin dışında çektiği bir videoyu paylaşmak için hikaye. Arkasında bir yığın kutu görünüyordu ve gülümserken bir elini çenesinin altına koydu. “Dalmaya hazır”, klibe bir emoji yüzüyle birlikte resim yazısı yazdı.

Ariana Madix
Ariana’nın taşınan başka bir fotoğrafı. (Papgalore / BACKGRID)

Video çevrimiçi hayran sayfalarında dolaştıktan sonra, taraftarlar yorumlar bölümlerinde iyi dileklerini paylaştılar. Bir destekçi “Yan takımındaki ben adına çok mutluyum Ariana iyi taşınıyor Sen git kızım sen de harika görünüyorsun!❤️Qween Ariana 🤗💐🌹🍷🎉👑” diye yazarken bir başkası “Nihayet ‘ Arkasında durabileceğim ‘dışarı dalmak! Üçüncüsü, “Onun için çok mutluyum” ve daha pek çok kalp emojisi paylaştı.

Ariana’nın hamlesi, Tom’un arkadaşlarıyla yaptığı aldatma skandalından iki ay sonra geldi. Vanderpump Kuralları ortak yıldız Raquel Leviss, Halka açıldı. Ariana ve Tom aynı zamanlarda ayrıldıktan sonra, ikincisinin Raquel ile ilişkisini son raporlar ayrıldıklarını iddia edene kadar sürdürdüğü bildirildi. bir görünüm sırasında Ne Olduğunu Canlı İzleAriana bu habere inanmadığını itiraf etti.

Ev sahibine “Bunu hiç kabul etmiyorum” dedi Andy Cohen 17 Mayıs finalinin ardından Vanderpump Kuralları. “Dört gün önce falan evime mektuplar gönderiyordu, yani…” diye ekledi Raquel’e atıfta bulunarak. Ariana ayrıca mektupları “suç olduğu için açmadığını, ancak ona hitaben yazıldığını ve onun el yazısı olduğunu” söyledi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/ariana-madix-moves-out-house-tom-sandoval-split-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir