Ariana Madix Aldatma Skandalından Sonra Düğünde Pembe Elbiseyi Salladı – Hollywood Life


ariana madix


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Ariana Madix 10 yıllık ilişkisinin sonunda yıkılmış olabilir, ancak 11 Mart hafta sonu Meksika’da bir düğünü kutlamak için bir arkadaşına yardım etmek için yüzüne kocaman bir gülümseme koydu. burada görebileceğiniz, Ariana’yı göğsünün altında küçük kesikler olan pembe bir sandıkta muhteşem görünüyor. Elbisenin alt kısmı açık yeşil bir renge büründü ve Ariana düğün görünümünü saçlarını tepeden toplayarak tamamladı.

bu Vanderpump Kuralları yıldız, arkadaşlarıyla kutlarken gece boyunca dans ederek, nikah törenlerinde bir patlama yaşıyormuş gibi görünüyordu. Tabii ki, son ayrılığının ardından düğünde yanında her zamanki artı bir tane yoktu. Tom Sandoval. Ariana, Tom’un onu bir arkadaşıyla aldattığını öğrendikten sonra ikili bu ayın başlarında ayrıldı. VPR ortak yıldız, Raquel Leviss.

ariana madix
Ariana bir etkinlikte çarpıcı. (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Raquel ve Tom’un ilişkisinin Temmuz 2022’den beri devam ettiği bildirildi. Ariana’nın, telefonunda Raquel’in müstehcen bir videosunu bulduğunda partnerinin sadakatsizliğini öğrendiği bildirildi. Skandal haberinin ardından Ariana, Instagram hesabını sildi.

ariana madix tom sandoval
Ariana ve Tom ayrılmadan önce. (Arlene Richie/Shutterstock)

Bu sezon için çekim yapılmasına rağmen Vanderpump Kuralları Bu durum ortaya çıktığında zaten sarılmıştı, kameralar sonrasını filme almak için yeniden açıldı. tarafından da onaylanmıştır. Andy Cohen Bu aldatma skandalının ABD’de çok sıcak bir tartışma konusu olacağına inanıyorum. VPR bu ayın sonlarında kaydedilecek olan yeniden birleşme. Tom, Ariana’dan alenen özür diledi, ancak raporlar onun onunla tekrar bir araya gelmekle ilgilenmediğini belirtti.

Raquel’in durumla ilgili yaptığı açıklamada ayrıca özür dileyerek bu skandaldan sonra kendisi üzerinde çalışarak zaman geçireceğini söyledi. Gelecekte Tom’la ilişkisinin durumunun ne olacağını bilmediğini ancak şimdilik kendisine odaklandığını doğruladığını söyledi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/12/ariana-madix-pink-dress-wedding-mexico-tom-sandoval-cheating-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir