Ariana Grande’nin Yeni Erkek Arkadaşı Ethan Slater Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey


Glinda’nın bulduğu “Munchkin çocuk” ile tanışın.

pek çok hayranı Ariana Grande Ve Kötü 20 Temmuz’da “Ağlamak İçin Gözyaşı Kalmadı” şarkıcısının çıktığı haberiyle ilgili toplu bir nefes aldı. Ethan SlaterBroadway müzikalinin iki bölümlük büyük ekran uyarlamasındaki kostarlarından biri.

Duruma yakın bir kaynağın E’ye doğruladığı çiftin flört haberi! Haber, Ariana ve kocasının ortaya çıkmasından günler sonra gelir dalton gomez iki yıllık evlilikten sonra ayrılmıştı.

Ve hayranlar için biraz daha beklemek zorunda kalacak olsa da Jon M Chu-yönetmen film-Wicked: Birinci Bölüm 2024’ün sonlarında çıkacak Bölüm iki ertesi yıl çıkacak – ekranı paylaşan Ariana ve Ethan’ı görecekler.

Sonuçta, “Gözyaşlarını Kurtar” şarkıcısı iyi cadı Glinda’yı oynarken, Sünger Bob Kare Pantolon: Müzikal şap, ona aşık olan bir Kıtırsoy olan Boq’u canlandırıyor – bir Ozdust Balo Salonu partisinde (“Dancing Through Life”) onun için çöpçatanlık yaptığı için bu karşılıksız bir aşk ve daha sonra Teneke Adam oluyor.

Aşağıda Ariana’nın yeni erkek arkadaşı hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz:


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380793/who-is-ethan-slater-everything-you-need-to-know-about-ariana-grande-s-new-boyfriend?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir