Ariana Grande, Wicked’in Yeni Romantizmden Önce Onu Nasıl İyileştirdiğini Söyledi


Son zamanlarda, çekimleri Kötü SAG-AFTRA grevi nedeniyle duraklatılmak zorunda kaldı. Filmin yönetmeni Jon, haberi hem Ariana hem de filmde Boq’u oynayan Ethan ile Twitter ve Instagram hikayesinde paylaşarak gönderiyi yeniden paylaştı.

“Henüz bitmedi. Sadece grev bitene ve filmin son parçalarını bitirebileceğimize kadar ara verildi” Çılgın Zengin Asyalılar müdür 20 Temmuz’da yazdı. “Bitirmemize sadece birkaç gün kaldı, bu yüzden ÇOK yakındık.”

“Her şeye bir son vermek çok acı verici ama geri döneceğiz!” Jon devam etti. “Ve zamanı geldiğinde düzgün bir şekilde güçlü bir şekilde bitireceğiz. Kalbim, buraya birlikte tamamlamaya geldiğimiz şeyi yarıda bırakan oyuncu kadromuza ve ekibimize gidiyor. Daha fazlası gelecek ama bu arada geçen yıl burada Oz’da çektiklerimizi kazmaktan heyecan duyuyorum (çıkış tarihi etkilenmemeli). Olağanüstü bir maceraydı… daha yapılacak çok şey var.”

Tony ödüllü Broadway müzikalinden uyarlanan film, iki filme bölünüyor. Wicked: Birinci Bölüm Kasım 2024’te piyasaya sürülecek ve Wicked: İkinci Bölüm bir yıl sonra prömiyeri.

(E! News ve Universal, NBCUniversal ailesinin bir parçasıdır.)
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380800/ariana-grande-shared-how-lessigreaterwickedlessigreater-filming-healed-her-ahead-of-ethan-slater-romance?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir