Ariana Grande ve Kocası Dalton Gomez Akşam Yemeğinde El Ele Tutuştu – Hollywood Life


Dalton Gomez ve Ariana Grande


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: @CelebCandidly / MEGA

Ariana Grande, 28 ve Dalton Gomez, 26, Pazartesi gecesi (6 Haziran) romantik bir akşam yemeği randevusu için dışarı çıktı. Pop prensesi ve emlak komisyoncusu, Studio City, California’da bulunan bir Japon restoranı olan Asanebo’dan çıkarken el ele tutuştular. Ariana, Mayıs 2021’de gizlice evlendiği kocasına sevgiyle sarıldı. “Yaparım” demelerinin üzerinden bir yıl geçmesine rağmen, Ariana ve Dalton hala mutlu bir çift gibi görünüyorlar!

Dalton Gomez ve Ariana Grande
Dalton Gomez ve Ariana Grande 6 Haziran’da California’da akşam yemeğine çıktılar (Fotoğraf: @CelebCandidly / MEGA)

Suşi yemeği için Ariana siyah bir bluz ve gri bir kot pantolon giymişti. Kocasının yanında restorandan çıkarken koruyucu pembe bir yüz maskesi taktı. Dalton, siyah ve yeşil düğmeli ve siyah kot pantolon içinde zarif görünüyordu. Ayrıca bir çift siyah beyaz Nike spor ayakkabı ve koyu esmer saçlarını örten siyah bir şapka giydi.

Dalton Gomez ve Ariana Grande
Dalton Gomez ve Ariana Grande 6 Haziran’da California’da akşam yemeğine çıktılar (Fotoğraf: @CelebCandidly / MEGA)

Muhabbet kuşları, geçen yıl Ariana’nın California, Montecito’daki evinde evlendiklerinden beri romantizmleri konusunda oldukça özeller. Düğün, Dalton’un şarkıcıya elmas ve inci bir nişan yüzüğü teklif etmesinden beş ay sonra gerçekleşti. Tören çok özel ve sadeydi, sadece yaklaşık 20 yakın arkadaş ve aile üyesinin katılımıyla gerçekleşti. Ariana sonunda fotoğraf paylaştı moda ve muhteşem Vera Wang gelinliğine bir bakış attı.

Çift, düğünün ardından Hollanda’da romantik bir balayının tadını çıkardı. Eve döndüklerinde, Temmuz ayında Los Angeles’taki Six Flags’de büyük bir gün geçirdiler. Çoğu hayran Ariana ve Dalton’ın ilişkilerinde bir sonraki adımı atmasını ve bir bebek sahibi olmasını beklerken, bir kaynak daha önce söyledi HollywoodYaşam çiftin henüz ailelerini genişletmek için acele etmediğini söyledi.

ariana Dalton’dan hamile kalmak ve en az birkaç yıl çocuk sahibi olmak için acelesi yok,” dedi içeriden biri geçen yıl. Kaynak, “Anne olma hayalleri, birkaç yıl boyunca peşinden koşmayı çok isteyeceği özel bir şey ama profesyonel olarak daha yapacak çok işi var ve o bir işkolik” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/07/ariana-grande-husband-dalton-gomez-dinner-date-photos/

Yorum yapın

SMM Panel