Ariana Grande, ‘RuPaul’s Drag Race’ Dönüşü İçin Madonna’yı Kanalize Etti: Video – Hollywood Life


Ariana Grande, 'RuPaul's Drag Race' Dönüşü İçin Madonna'yı Kanalize Etti: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Owen Sweeney/Invision/AP/Shutterstock

Ariana Grande dönüşünü alay etti RuPaul’un Drag Yarışıve bunu yaparken başka bir pop ikonunu kanalize etti! İçinde video 14 Aralık Çarşamba günü yayınlanan “Break Free” şarkıcısı, göz kamaştırıcı bir koni sutyen ala salladı Madonna ve onun ikonik jean paul gaultier– 1990 Blonde Ambition dünya turu için tasarlanmış konser kıyafetleri. Klibe (aşağıda) göre, daha önce 7. Sezonda jüri heyetinde yer alan Ariana, 6 Ocak’ta 15. Sezon galası için özel konuk jüri olacak.

Teaserda, Çığlık kraliçeleri şap, siyah koni sutyen, uzun yırtmaçlı uzun bir etek ve bir dizi tasarım pompa giyen bir sahnede belirir. Ariana imzası olan yüksek atkuyruğunu sallayarak kameraya bir öpücük göndermek için durdu ve bir dış ses yıldızın travesti kraliçe fantezisine geri döndüğünü duyurdu. “7 Rings” hit yapımcısı, “15. Sezon burada ve ben de buradayım” diye ekledi.

Teaser yayınlanmadan sadece bir gün önce MTV, şovun şimdiye kadarki en büyük oyuncu kadrosunu 16 yaşında göstereceğini duyurdu. Ayrıca, para ödülü şimdi ikiye katlandı ve şanslı kazananı 200.000 $ daha zengin yaptı. Ve MTV artık yeni evi olacak. RuPaul’un Drag Yarışı: Untucked, silinen sahneleri ve yayınlanmayan konuşmaları gösterir. Dizi, ilk 9 sezonu için Logo’da gösterildi, ardından MTV onu alana kadar VH1’e taşındı.

Ariana Grande, 'RuPaul's Drag Race' Dönüşü İçin Madonna'yı Kanalize Etti: Video – Hollywood Life
Ariana Grande, Madonna’yı 1990’daki Blonde Ambition turnesinden kanalize etti. (Gill Allen/AP/Shutterstock)

Madonna, Japonya’nın Chiba kentindeki turnesinin açılış gecesinde konik iç çamaşırlarını piyasaya sürdüğünde, efsane haline gelene kadar kasabanın konuşmasıydı. Koleksiyon, Material Girl tarafından giyildikten bir yıl sonra Gaultier, her şeyin nasıl gün ışığına çıktığını yorumladı. “Madonna beni 1989’da ilk aradığında, hazır giyim şovumdan iki gün önceydi ve asistanımın şaka yaptığını sandım.” New York Times 2001’de. “Büyük bir hayranıydım. Ne istediğini biliyordu – ince çizgili bir takım elbise, kadınsı korse. Madonna, erkeksi ve kadınsı olanı birleştirdiği için kıyafetlerimi seviyor.”

RuPaul’un Drag Yarışı 15. sezon MTV’de 6 Ocak Cuma akşamı 20:00 ET’de başlıyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/14/ariana-grande-channels-madonna-rupaul-drag-race-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir