Ariana DeBose’un Kız Arkadaşı Hakkında Gerçekler – Hollywood Life


Ariana DeBose, büyük Oscar galibiyetini kutladı ve Oscar After Party’sinde kız arkadaşı Sue Makkoo ile el ele görüntülendi. Ariana’nın kız arkadaşı hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Ariana DeBose, 31, yalnızca aday gösterilen değil, aynı zamanda Oscar kazanan ilk açık queer renkli kadın olarak tarihe geçti. Anita rolündeki inanılmaz performansıyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazandı. Batı Yakası Hikayesi. Rita Moreno altmış yıl önce herkesin bildiği zorlu rolü oynadığı için Oscar kazandı, bu da ilk kez iki aktörün aynı rolü oynadıkları için Oscar kazanmasına neden oldu. Ariana, Oscar’ını kabul ederken çeşitlilikten bahsetti.

Tutkuyla, “Bu küçük kızı beyaz bir Ford Focus’un arka koltuğunda hayal edin,” dedi. “Gözlerinin içine bak, açıkça queer renkli bir kadın görüyorsun, hayattaki gücünü sanatta bulan bir Afro-Latina ve bunu kutlamak için burada olduğumuza inanıyorum. Kimliğinizi sorgulayan veya kendinizi gri alanlarda yaşarken bulan herkese, size söz veriyorum: Gerçekten bizim için bir yer var.” Daha sonra kız arkadaşıyla kutlama yaparken görüntülendi Sue Makkoo, 51. Ariana’nın sevgilisi hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

1. Sue bir Broadway kostüm tasarımcısıdır

Ariana DeBose, Sue Makkoo
Ariana DeBose ve Sue Makkoo, OScars After Party’de el ele tutuşuyor. (NINA PROMMER/EPA-EFE/Shutterstock)

Sue Makkoo, kostüm tasarımcısı olarak 25 yıllık etkileyici bir kariyere sahip. adresindeki profilinde Manhattan Müzik OkuluMüzikal tiyatro bölümünde profesör olarak görev yaptığı , Tony ödüllü tiyatro La Jolla’da 11 yıl çalıştı. Ayrıca California Üniversitesi, San Diego Tiyatro ve Dans Bölümü’nde MFA programında görev yapmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, dahil olmak üzere bir dizi Broadway prodüksiyonu için kostümler tasarladı. Memphis, Sideshow, Sert Bir Vücutta Eller, 33 Varyasyon, ve Ağla bebek.

2. Sue ve Ariana birlikte bir şov yaparken tanıştılar

Sue ve Ariana kesinlikle bir tiyatro sevgisini paylaşıyorlar. Aslında, bu şekilde tanıştılar, ki bu inanılmaz derecede sevimli. Çalışırken tanıştılar Yaz: Donna Yaz Müzikali. Ariana, Disco Donna’yı oynarken Sue kostüm ortağıydı. saf vay. Çok tatlı! Bu prodüksiyon 2018’de yapıldı, bu da çiftin yakında dört yıldır birlikte olacağı anlamına geliyor.

3. Ariana için bir ev aldı ve yeniledi

Kostüm tasarımı Sue’nun tek sanatsal uğraşı değil. Ayrıca evleri yenileme konusunda uzmanlaşmıştır ve hatta Upstate New York’ta Ariana için bir yer satın almış ve yenilemiştir. ile sürecini anlattı. benim etki alanım. Şehirde bir Broadway şovu için prova yaptıktan sonra Ariana’nın gerçekten gevşeyebileceği bir yer bulması onun için önemliydi. “Eh, bu ev biraz Diva. İstediğini istiyor ve yanıldığın zaman sana haber veriyor,” diye şaka yaptı, muhtemelen bunun kız arkadaşının paylaştığı bir özellik olduğunu söyleyerek alay etti. “Bir dizi L şekli, bu yüzden zor. Vizyonum her zaman ormanda sihirli bir küçük nokta yaratmak olmuştur. Bayan Honey’in kulübesi tabiri caizse. Yani Bayan Honey biraz rock’n roll olsaydı.”

4. Şiir yazar

Sue’nun yetenekleri görsel alanla sınırlı değil. Kısa süre önce Civilized adlı bir web sitesi oluşturdu ve burada kendi sözleriyle “bir gündeki nazik anları” araştırıyor ve paylaşıyor. Denemeler başlıklı bir bölümün altında, şiire en çok benzeyen düşünceleri paylaşıyor. Tatillerden ve mevsimlerin değişmesinden ilham alıyor gibi görünüyor. Aslında, en son makalesini Sevgililer Günü’nde yazdı. Yansımalarından bazılarına bir göz atın burada.

5. Bir kızı var

Sue dünyayı yetişkin kızıyla tanıştırdı, Adalyn Belle, onun üzerinde Medeniyetler Web Sitesi. Kızı, psikoloji okumaya ve Otizmli yetişkinler için yemek pişirme dersleri vermeye başlayan bir şef olarak başladı. Bu onun bir hükümet tesisinde risk altındaki yetişkinlerle çalışmasına ve sonunda yüksek lisansını alıp terapist olmasına yol açtı. Sue’nun kızıyla çok gurur duyduğu açık. Adalyn hakkında şunları yazdı: “Şanslıyım, kızım benim en iyi arkadaşım ve onunla vakit geçirmeyi çok seviyorum ama hak ettik” diye yazdı. Tek başına bir aileyi büyütmek kolay değildi ve aramızda birbirimizi büyüttüğümüze dair bir his var. Bu neredeyse klişe ifadenin ötesinde bile, bunu daha önce yaptığımıza dair daha büyük bir his var. Diğerinin neye ihtiyacı olduğunu doğuştan biliyoruz, ailenin neye ihtiyacı olduğunu biliyoruz ve 5 yaşında çok güçlüydü.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-sue-makkoo-ariana-debose-girlfriend-4688992/

Yorum yapın