Ariana Biermann 21. Doğum Günü’nü DUI Kupa Shot’unun Pastasıyla Kutladı


Bu doğum günü pastası iki katına çıkmanızı sağlayacak.

17 Ekim’de, Ariana Biermann 21. yaş gününü, bu yaz alkollü araç kullandığı şüphesiyle tutuklandığı sırada çekilen fotoğrafının yer aldığı bir pastayla kutladı.

Kardeşte paylaşılan bir videoda görüldüğü gibi Brielle Biermann‘s Instagram Hikayeleri, kızı Atlanta’nın Gerçek Ev Kadınları şap Kim Zolciak-Biermann Davetliler “Doğum Günün Kutlu Olsun” şarkısını söylemeden önce pastasıyla poz verdi.

“Pekala,” dedi Brielle klipte, “nihayet 21 olduk.”

E! tarafından alınan bir polis raporuna göre, Ariana 13 Ağustos’ta bir araba kazası geçirdikten sonra tutuklandı. Haberler. O sırada, bir Forsyth County Şerif Ofisi memuru, Ariana’nın nefesinin alkol koktuğunu ve saha ayıklığı değerlendirmesi sırasında “bozukluk belirtileri” gösterdiğini söyledi. Buna ek olarak, polis raporu, farklı bir memurun Ariana üzerinde yatay bir nistagmus testi yaparken zehirlenmeye işaret eden “altı ipucundan dördünün” bulduğunu belirtti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1351029/kim-zolciak-biermann's-daughter-ariana-celebrates-21st-birthday-with-cake-of-her-dui-arrest-mug-shot?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir