Arch Manning kimdir? Eli & Peyton’ın Yeğeni Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


Arch Manning kimdir? Eli & Peyton'ın Yeğeni Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Ted Jackson/AP/Shutterstock

“Teksas Üniversitesi’ne bağlı. #HookEm” tweet’i attı Arch Manning Perşembe (23 Haziran). 18 yaşındaki torunu Archie Manning ve yeğeni Eli Manning ve Peyton Manning futbolun aile işini takip etti. Akrabaları gibi o da oyun kurucu ve Archie, Eli ve Peyton gibi Arch da bir oyun kurucu. Gerçekten iyi oyun kurucu. Buna göre, 2023 sınıfında 1 numaralı kolej futbolu üyesiydi. ESPNve Clemson, LSU, Virginia, Alabama ve Georgia gibi futbol programları tarafından arandı.

Arch’ın tweet’inin ardından – hesabındaki ilk tweet – Texas koçu Steve Sarkisyan Manning’in duyurusuna önce yeni oyun kurucu acemisini retweetleyerek ve ardından “” yazarak tepki gösterdi.Tamamen Gaz, Fren Yok !!!” bir takip gönderisinde. Kolej futbol analisti Tony Barnhart tweet attı, “Peyton Manning Tennessee’ye gitti ve Eli Manning, Ole Miss’e gitti çünkü David Cutcliffe oradaydı. Arch Manning Teksas’a gidiyor çünkü Steve Sarkisyan orada. Gayet basit.” Sarkisyan ve Manning’in kolej futbolunun son şampiyonları Georgia Bulldogs’a gelecek sezon paralarını kazanmalarını bekleyin. Bu arada, Arch hakkında bilmeniz gerekenler.

Arch Manning kimdir? Eli & Peyton'ın Yeğeni Hakkında 5 Şey – Hollywood Life
Ted Jackson/AP/Shutterstock

Arch Manning Bir Amerikan Futbolu Oyun Kurucusudur

Arch Manning, tarafından “yetenek, soyağacı ve olasılığın nadir bir çarpışması” olarak tanımlandı. ESPN. New Orleans’taki Isidore Newman Lisesi’nde, lise futbolunun ilk üç yılında 5.731 yard ve 72 touchdown yaptığı yıldız oyun kurucu. ESPN, Arch’ın “ortaokuldan beri en iyi aday” olarak görüldüğünü de ekliyor.

Soyadı “Manning” olan herhangi bir çocuk futbol dünyasının dikkatini çekecek olsa da, onu işe alan bir koç ESPN’e Arch’ın istatistiklerinin kendisi için konuştuğunu söyledi. Koç, “Kolu büyük,” dedi. “Herkesin düşündüğünden çok daha hareketli. O hareket edemeyen bir Manning gibi değil. Sıkıntıdan kurtulabilir. Cebinde bir heykel değil. Basketbol oynuyor ve smaç yapabiliyor. Sahayı iyi gören prototipik bir çocuk. Kötü kararlar vermeyecek ve kötü oyunları daha da kötüleştirmeyecek ve hücumu gerçekten yönetecek.”

Şimdiye Kadarki En İyi Manning Olabilir

Arch’ın liseden çıkarken iki amcasından “daha hareketli” olduğu bildiriliyor.

“Gördüğüm en hızlı serbest bırakmaya sahip, topun ne kadar hızlı dışarı çıktığı.” Nelson StewartManning’in Isidore Newman Okulu’ndaki koçu söyledi ESPN. “Bırakması gereken yükü neredeyse ürkütücü. Bileğini kırıyor ve top dışarı çıkıyor. Muazzam bir ayak işi var ve bununla gurur duyuyor. Düşüşleri çok hızlı. Gerçekten iyi bir cep varlığı var. Genç oyun kurucular bazen kızarırlar ve baskıyı hissederler ve dönüp cebin dışına koşmak isterler. O öyle değil. Orada asılı duruyor ve çekim yapmaya istekli.”

Arch Manning kimdir? Eli & Peyton'ın Yeğeni Hakkında 5 Şey – Hollywood Life
Ted Jackson/AP/Shutterstock

Arch Manning, Cooper Manning’in Oğlu

Arch, dünyanın en büyük ikinci çocuğu. Cooper Manning’in fotoğrafı., Archie’nin oğullarının en büyüğü. Cooper, Isidore Newman Okulu’nda geniş bir alıcı olarak futbol oynadı. Ancak, bir spinal stenoz teşhisi Cooper’ın spor kariyerini sonlandırdı, bu yüzden iş ve televizyon dünyasına döndü. Cooper, bir enerji yatırım butiği olan Scotia Howard Weil’in ortağıydı. İş haftası.

Arch Dikkatten Hoşlanmıyor

6 fit-3 ve 204 pound’da Arch sahada bir varlıktır, ancak çevrimiçi olarak onun için fazla bir şey yoktur. Nelson Stewart, “O kadar iyi bir alçakgönüllülüğe sahip” dedi. “Dikkatten hoşlanmıyor ve dikkatleri kendine çekmiyor. Sadece arkadaşlarıyla takılmayı seviyor.”

Profil, Arch’ı “yaz aylarında ve ara sıra hafta sonları haftada iki gün bebek bakıcılığı yapan biri” olarak tanımlıyor. Video oyunları oynamıyor ve sosyal medyada aktif değil.” Arch, özel Instagram’daki beş gönderi dışında pek paylaşım yapmıyor.

Arch, ESPN’e “Başka şeyler için kontrol ediyorum, ama gerçekten orada değilim” dedi. “Gerçekten tüm bunlarla uğraşmak istemiyorum.”

Arch, “Takımda normal bir adam olduğumu düşünüyorum” dedi. “Bence Newman ve New Orleans bununla iyi bir iş çıkarıyor. Ben sadece sıradan bir öğrenci ve lise futbolcusuyum. Sanırım New Orleans dışında bunu abartmaya çalışıyorlar ama Manning anlaşmasının tamamı hakkında pek düşünmüyorum. Sadece lisenin tadını çıkarmaya çalışıyorum.”

Ailesini Gururlandırdı

Archie, 2021’de ESPN’e “Arch tatlı bir çocuk” dedi. “Hiç kimseye sorun çıkarmaz. Onunla gurur duyuyorum. Birinci sınıf öğrencilerinin üç ya da dördünün babası gelip bana Arch’ın oğullarına karşı ne kadar iyi olduğunu anlattı. Bunlar oynamayan ve muhtemelen antrenmanda biraz tekmelenen birinci sınıf öğrencileri. Bu, onunla gurur duymamı sağlıyor.”

Archie, “Arch’ın iyi bir yaklaşımı var,” dedi. “Arch için endişelenmiyorum ama insanların çok fazla bir şey beklemesini istemiyorum. Dikkat çekiyor; bunu sormuyor. Ama sanırım bu da beraberinde geliyor. … Arch’a söylediğim tek şey ‘İyi eğlenceler’.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-arch-manning-4774213/

Yorum yapın

SMM Panel